Precyzyjne niskoomowe rezystory mocy Isabellenhütte - REZYSTORY SMD - REZYSTORY - IGBT - ISABELLENHÜTTE - REZYSTORY MOCY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Precyzyjne niskoomowe rezystory mocy Isabellenhütte
drukuj stronę
poleć znajomemu

Precyzyjne niskoomowe rezystory mocy Isabellenhütte

Precyzyjne niskoomowe rezystory mocy Isabellenhütte
fot. Rezystory Isabellenhütte

Zaawansowane urządzenia wyczuwające prąd optymalizują zużycie energii na płytkach drukowanych w pojazdach elektrycznych i samochodach.

RS Components dodaje do oferty niskoomowe rezystory Isabellenhütte o wysokiej precyzji. Rezystory Isabellenhütte, produkowane przy użyciu dwóch różnych zastrzeżonych technologii wytwarzania znanych jako ISA-Plan i ISA-Weld, spełniają rygorystyczne kryteria dotyczące napięcia termoelektrycznego, długoterminowej stabilności i indukcyjności, które pozwalają projektantom elektroniki zoptymalizować zużycie energii na PCB.

Isabellenhütte jest jednym z czołowych na świecie dostawców wysokiej jakości niskoomowych rezystorów mocy. RS jest pierwszym wysokiej klasy dystrybutorem oferującym produkty Isabellenhütte, w tym ponad 200 specyfikacji rezystorów mocy SMD.

Rezystory mocy Isabellenhütte są szeroko stosowane w motoryzacji, na przykład w dziedzinie zarządzania akumulatorami w pojazdach elektrycznych, hybrydowych i konwencjonalnych, ABS (układy przeciwblokujące), ASR (regulacja antypoślizgowa), tempomatów, wspomagania kierownicy, wtrysku paliwa i układów kontroli trakcji. Można je również znaleźć w zasilaczach, jako boczniki pomiarowe do mierników energii i modułów mocy IGBT (tranzystory bipolarne z izolowaną bramką), oraz w różnych zastosowaniach przemysłowych, telekomunikacyjnych i konsumenckich.

W urządzeniach ISA-Plan bardzo precyzyjne elementy rezystorów są wytrawiane na jednorodnej warstwie jednego z odpornych stopów Isabellenhütte — manganin lub zeranin — które charakteryzują się bardzo małym temperaturowym współczynnikiem rezystancji (TCR). Są izolowane elektrycznie, montowane na metalowym podłożu o dobrej przewodności cieplnej i pakowane jako małe SMD. Materiał rezystora jest dobrze dopasowany do miedzi pod względem termoelektryczności, co zmniejsza napięcie termoelektryczne praktycznie do zera. Przewodnictwo cieplne w podłożu zapewnia doskonałe parametry mocy impulsu. Rezystory ISA-Plan są dostępne z wartościami rezystancji od 1 mΩ do 4,7 Ω, tolerancjami 0,5%, 1% lub 5%, mocami znamionowymi od 0,5 W do 7 W i TCR do 20 ppm/°C.

Rezystory mocy ISA-Weld składają się ze spawanego wiązką elektronów kompozytu miedzi i odpornych stopów: manganin, zeranin, noventin, ISAOHM lub aluchrom. Materiały te są na tyle elastyczne, że można je dostosować do szeregu geometrii i zastosowań oraz oferują jednakową gęstość prądu i rozkład ciepła w oporniku. Rezystory spawalnicze ISA oferują wartości rezystancji od 0,1 mΩ do 6,8 mΩ, tolerancje 1% lub 5%, moc znamionową do 15 W i TCR do 20 ppm/°C.

Wysoce precyzyjne, niskoomowe rezystory prądowych Isabellenhütte są obecnie dostępne w ofercie firmy RS w regionie EMEA i Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl