Transformatory suche na Mistrzostwach Świata Piłki Nożnej w Południowej Afryce - ABB - PIŁKA NOŻNA - TRANSFORMATORY - TRANSFORMATOR SUCHY - RPA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Transformatory suche na Mistrzostwach Świata Piłki Nożnej w Południowej Afryce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Transformatory suche na Mistrzostwach Świata Piłki Nożnej w Południowej Afryce

Transformatory suche na Mistrzostwach Świata Piłki Nożnej w Południowej Afryce

Transformatory suche mają zapewnić niezawodne dostawy energii elektrycznej na mundialowe stadiony. ABB dostarczył i zainstalował 26 transformatorów suchych, które zapewnią niezawodne i efektywne dostawy energii elektrycznej do dwóch głównych stadionów, na których rozgrywane są Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej w RPA.

Dwanaście transformatorów suchych 1200 kVA obsługiwać będzie stadion Green Point w Capetown, wyposażony w ruchome zadaszenie i 68 000 miejsc siedzących. Czternaście podobnych transformatorów o zakresach od 500 do 1000 kVA zostało zainstalowanych na stadionie Soccer City zlokalizowanym w Soweto, w Johannesburgu. Ten stadion mieszczący około 100 000 widzów będzie punktem centralnym rozgrywek, gdzie odbyła się ceremonia otwarcia i odbędzie się również ceremonia zamknięcia mistrzostw, a także kluczowe mecze.

“Nasze transformatory suche są zaprojektowane tak, by stwarzały jak najmniejsze zagrożenie dla środowiska i zagrożenie pożarowe. Dzięki temu są idealne do pracy w publicznych, zatłoczonych miejscach, takich jak obiekty sportowe,” powiedział Tarak Mehta, szef globalnego biznesu transformatorów w ABB. “Niezawodność i bezpieczeństwo to znaki rozpoznawcze tych transformatorów, a my jesteśmy bardzo zadowoleni, że te urządzenia mają swój udział w tegorocznym mundialu.”

Transformatory to integralne komponenty każdej sieci energetycznej, kluczowe dla efektywnej i bezpiecznej konwersji energii transmitowanej przez systemy o różnych napięciach. Portfolio transformatorów ABB obejmuje transformatory mocy o zakresach aż do 1000 kV, transformatory rozdzielcze suche i olejowe, a także ich komponenty oraz związany z urządzeniami serwis.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl