CISCO zaprezentowało bardzo dobrą alternatywę iPada - GOOGLE - CISCO - DELL - WIFI - APPLE - ANDROID - 4G - IPAD - CIUS - SEE US - STREAK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności CISCO zaprezentowało bardzo dobrą alternatywę iPada
drukuj stronę
poleć znajomemu

CISCO zaprezentowało bardzo dobrą alternatywę iPada

CISCO zaprezentowało bardzo dobrą alternatywę iPada
źródło: http://cisco.com/

W odpowiedzi na rynkowy sukces iPada, CISCO zaprezentowało urządzenie o nazwie CIUS (czytaj -"see us"). Pracuje ono pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android oraz umożliwia ciągłą pracę nawet do 8 godzin.

Tablet waży 0,52kg (iPad 0,68kg), posiada ekran o przekątnej 17,8cm (7") co w porównaniu do iPada jest wynikiem gorszym (ekran iPad'a ma 9,7" - 24,6cm).

To co daje CIUSowi dużą przewagę nad iPadem to 2 wbudowane kamery - iPad nie posiada ani jednej. Zainstalowana z przodu jest urządzeniem o wysokiej rozdzielczości pozwalającej na streaming obrazu HD, natomiast tylna kamera pełni funkcję aparatu o rozdzielczości 5Mpix.

Pozostałe funkcje CIUS to klient poczty e-mail, przeglądarka internetowa oparta na łaczności Wi-Fi, ewentualnie 4G oraz zdolność do tworzenia, edytowania, współdzielenia danych przechowywanych lokalnie lub w internecie.

CISCO informuje, że urządzenie było tworzone pod hasłem "dostęp do danych i ich współdzielenie z dowolnego miejsca w sieci".

Apple podsumowało, że od premiery iPada (3 kwietnia) sprzedano 3 miliony urządzeń. 

Czy CIUS od CISCO i DELL Streak wypuszczony w zeszłym miesiącu osiągną sukces na podobnym poziomie?

CISCO

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl