Antena przyczyną problemów z iPhone 4 - ANTENA - APPLE - PROBLEM - IPHONE 4 - WADA
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Antena przyczyną problemów z iPhone 4
drukuj stronę
poleć znajomemu

Antena przyczyną problemów z iPhone 4

Antena przyczyną problemów z iPhone 4

Raport konsumencki podsumowuje najnowszą zabawkę firmy Apple - iPhone 4. Główną przyczyną tego stanu rzeczy są problemy z odbiorem rozmów telefonicznych spowodowanych wadliwym projektem anteny.

iPhone 4 trafił do sprzedaż w czerwcu i niemalże od razu pojawiły się narzekania konsumentów na zawieszenia połączań oraz częste ich zrywanie. Firma Apple odpowiedziała stwierdzeniem, że każdy telefon traci sygnał gdy trzyma się go w odpowiedni sposób oraz że wada wynika z błędnego algorytmu wyznaczającego siłę sygnału, która jest wyświetlana w sposób graficzny na wyświetlaczu.

W odpowiedzi przetestowano kilka telefonów działających w sieci AT&T i tylko iPhone 4 miał problemy z połączeniami.

"Nasze badanie podważyło niedawne stwierdzenie, że problemy z sygnałem w iPhonie 4 były tylko iluzją optyczną wywołaną przez błędny algorytm" - mówi Mike Gikas w raporcie konsumenckim. Stwierdza również, że sieć AT&T nie działa na niekorzyść iPhone4, co mogłoby być przyczyna słabego wyniku smartphone'a.

Apple jak narazie nie skomentowało tego raportu.

http://bit.ly/bxdiId

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl