ABB i Statoil podpisują umowę ramową na kwotę 23 milionów dolarów - TELEKOMUNIKACJA - ABB - STATOIL - AUTOMATYKA PROCESOWA - SYSTEMY RUCHU
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ABB i Statoil podpisują umowę ramową na kwotę 23 milionów dolarów
drukuj stronę
poleć znajomemu

ABB i Statoil podpisują umowę ramową na kwotę 23 milionów dolarów

ABB i Statoil podpisują umowę ramową na kwotę 23 milionów dolarów

Trzyletnia umowa obejmująca modyfikację i utrzymanie systemów telekomunikacyjnych dla wszystkich morskich instalacji na norweskim szelfie kontynentalnym.

ABB podpisała umowę ramową o wartości 23 milionów dolarów na dostawę i utrzymanie ruchu systemów telekomunikacyjnych dla instalacji firmy Statoil zamontowanych na morzu. Umowa została zawarta na trzy lata z opcją przedłużenia o kolejny rok. Obejmuje ona wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne systemy telekomunikacyjne Statoil pracujące na morzu, na norweskim szelfie kontynentalnym.

Za realizację umowy odpowiedzialny jest w ABB biznes ropy, gazu i petrochemii. Oprócz usługi utrzymania ruchu firma wykona również badania pilotażowe, przeprowadzi budowę, testy, instalację i rozruch zmodyfikowanych systemów we wszystkich morskich instalacjach Statoil. Elementy dostaw ABB obejmą sieci danych, telefonię, radio (UHF I VHF), urządzenia rozgłoszeniowe oraz systemy meteorologiczne i radarowe.

Znajdujące się w Norwegii, ABB-owskie centrum doświadczeń z obszaru systemów telekomunikacyjnych może się pochwalić udanymi realizacjami dla branży ropy, gazu i petrochemii na całym świecie. W ramach wykonania podpisanej umowy centrum będzie ściśle współpracować ze Statoil.

“Oczywiście, jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania tej umowy, która jest dowodem zaufania, jakim Statoil obdarza naszą technologię, kompetencje i zdolność do dostarczenia rozwiązań, których potrzebują do stworzenia niezawodnej infrastruktury telekomunikacyjnej,” powiedział Veli-Matti Reinikkala, szef dywizji Automatyki Procesowej w Grupie ABB. “Nasza wiedza i doświadczenie w realizacji projektów telekomunikacyjnych dla branży ropy, gazu i petrochemii oraz historia udanej współpracy ze Statoil były ważnymi czynnikami, które pozwoliły nam wygrać ten kontrakt.”

Przez ostatnich 25 lat ABB pracowała na rozwojem rozwiązań telekomunikacyjnych, które zaowocowały efektywnością, bezpieczeństwem i zyskownością działania dla klientów branży ropy i gazu. ABB jest odpowiedzialna za dostarczenie szerokiego zakresu zaawansowanych, kompleksowych systemów telekomunikacyjnych dla morskich instalacji na całym świecie. 

ABB

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl