Philips i Lemnis Lighting zawierają umowę licencyjną - LED - PATENTY - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - PHILIPS LIGHTING - PHAROX LED BULB - LEMNIS LIGHTING - TENDRIS HOLDING - UMOWA LICENCYJNA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Philips i Lemnis Lighting zawierają umowę licencyjną
drukuj stronę
poleć znajomemu

Philips i Lemnis Lighting zawierają umowę licencyjną

Philips i Lemnis Lighting zawierają umowę licencyjną

Philips i Lemnis Lighting podpisały umowę licencyjną dającą Lemnis dostęp do szerokiego portfolio patentów Philipsa związanych z systemami LED. Tym samym Lemnis przystąpi do programu licencyjnego opraw oświetleniowych bazujących na LEDach i nowoczesnych żarówek Philipsa. Równocześnie Philips uzyska dostęp do patentów dotyczących architektury lamp LED Lemnisa. Żadne szczegóły finansowe umowy nie zostały ujawnione.

Lemnis Lighting B.V. jest spółką zależną Tendris Holding i liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwiązań oświetleniowych, opartych na technologii LED, takich jak Pharox LED Bulb.

- Dzięki tej współpracy Philips będzie mógł przyspieszyć zastosowanie oświetlenia LED oraz wspieranie rozwoju przemysłu LED. Z kolei Lemnis będzie mógł korzystać z innowacji firmy Philips - powiedział Frank Bistervels, dyrektor odpowiedzialny w Philips za licencjonowanie własności intelektualnej i standardów.

- Ta umowa zapewnia dodatkowe wzmocnienie dla naszych klientów, aby rozwijać swoje interesy na rynku opraw i lamp LED. Stanowi kolejny ważny krok w kierunku szybkiego przyjęcia przez Lemnis rozwiązań oświetleniowych LED na rynku masowym - powiedział Martijn Dekker, Chief Technology Officer w Lemnis Lighting.

Więcej informacji o programie licencjonowania patentów opraw na bazie LED i nowoczesnych żarówek używanych na rynku oświetlenia ogólnego, architektonicznego i scenicznego dostępna jest pod adresem www.ip.philips.com/licensing/ssl.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl