Wysoka popularność dopłat na kolektory - ENERGETYKA SŁONECZNA - OZE - DOFINANSOWANIE - KREDYT - KOLEKTORY SŁONECZNE - NFOŚIGW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wysoka popularność dopłat na kolektory
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wysoka popularność dopłat na kolektory

Wysoka popularność dopłat na kolektory

Od 17 czerwca br. złożono już 2,5 tys. wniosków o dopłaty do zakupu kolektorów słonecznych, których udziela Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Fundusz przeznaczył na dopłaty do kredytów 300 mln zł, a do świąt banki wystąpiły do funduszu o 8,2 mln zł dotacji do 1,4 tys. wniosków.

Średnia wysokość dopłat na kolektory słoneczne wynosi 5900 zł. Fundusz może pokryć 45% kosztów inwestycji, jednak nie więcej niż 2300zł/m2 powierzchni kolektora.

Z NFOŚiGW współpracuje 6 banków, które udzielają kredytów z dotacjami. Są to: Bank Ochrony Środowiska, Bank Polskiej Spółdzielczości, Gospodarczy Bank Wielkopolski, Mazowiecki Bank Regionalny, Krakowski Bank Spółdzielczy, Warszawski Bank Spółdzielczy oraz zrzeszone z nimi banki spółdzielcze. 

Dotacja może być przeznaczona na koszt projektu i montażu oraz zakupu kolektorów słonecznych, a także koszty zasobnika wodnego, automatyki, ciepłomierza i aparatury pomiarowej (we wspólnotach mieszkaniowych).

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
norbert
ja czekam jeszcze do nowego roku, ale chyba nei ma się co martwić, bo jeszcze mnóstwo kasy do wzięcia
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl