XVI edycja konkursu o Nagrodę Siemensa - ELEKTROTECHNIKA - ENERGETYKA - AUTOMATYKA - POLITECHNIKA WARSZAWSKA - KONKURS - BADANIA NAUKOWE - SIEMENS - BADANIA I ROZWÓJ - TELEINFORMATYKA - NAGRODA SIEMENSA - TRANSPORT SZYNOWY - INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności XVI edycja konkursu o Nagrodę Siemensa
drukuj stronę
poleć znajomemu

XVI edycja konkursu o Nagrodę Siemensa

Do końca lutego 2011 roku można nadsyłać zgłoszenia do konkursu o Nagrodę Siemensa za rok 2010. Jest to szesnasta edycja konkursu, ogłaszanego na podstawie porozumienia pomiędzy Politechniką Warszawską a firmą Siemens. Jego celem jest promowanie wybitnych osiągnięć w technice i badaniach naukowych prowadzonych przez pracowników instytucji akademickich i pozaakademickich w Polsce.

W konkursie mogą brać udział prace z obszarów działalności firmy Siemens, czyli głównie elektrotechniki, energetyki, informatyki i telekomunikacji, podzespołów elektronicznych, wytwarzania, przesyłania i wykorzystywania energii elektrycznej, automatyki, transportu szynowego i inżynierii biomedycznej. 

Na zwycięzców czekają nagrody - badawcza za szczególne wyniki badań naukowych (dla zespołów i pojedynczych osób) dające się zastosować w praktyce oraz promocyjna za wybitne indywidualne prace doktorskie i/lub habilitacyjne. Wysokość pierwszej to 40 tys. zł, drugiej 30 tys. zł. 

W konkursie o Nagrodę Siemensa organizowanym od 1995 roku wyłoniono do tej pory ok. 40 zwycięzców, głównie z politechnik, instytutów badawczych i instytutów Polskiej Akademii Nauk. W październiku 2010 roku przedstawiciele firmy podpisali z Politechniką Warszawską umowę przedłużającą konkurs o kolejne pięć lat.

PAP

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl