Zamieszanie z wymianą liczników w Łodzi - ŁÓDŹ - LICZNIKI ENERGII ELEKTRYCZNEJ - ZDALNY ODCZYT LICZNIKÓW - PGE DYSTRYBUCJA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zamieszanie z wymianą liczników w Łodzi
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zamieszanie z wymianą liczników w Łodzi

Zamieszanie z wymianą liczników w Łodzi
fot. shehal/CC/Flickr

PGE Dystrybucja prowadzi w Łodzi wymianę liczników energii elektrycznej na urządzenia umożliwiające zdalny odczyt. Problem w tym, że ze względu na pośpiech firma zrobiła to bez wiedzy klientów – donosi Polska Dziennik Łódzki.

Według relacji dziennika klienci są informowani o wymianie licznika i kontroli stanu poprzedniego urządzenia dopiero po fakcie.

- Zgodnie z przepisami wymianę można przeprowadzić po uprzedniej kontroli stanu urządzenia w obecności odbiorcy, który ma prawo do zgłoszenie swoich zastrzeżeń do protokołu pokontrolnego - wyjaśnia cytowany przez PDŁ Paweł Zajchowski z kancelarii prawnej Eventus.

Spółka tłumaczy, że klienci nie zostali poinformowani z powodu pośpiechu, ponieważ do końca roku musi być wymienionych 1300 liczników. Jednocześnie zapewniają, że kontroli poprzedzającej wymianę liczników nie było, a informacja o niej w piśmie do klientów to efekt błędu pracownika.

Źródło: Polska Dziennik Łódzki

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl