Za tydzień rusza CES 2011 - największe targi elektroniki użytkowej na świecie - USA - LAS VEGAS - ELEKTRONIKA UŻYTKOWA - CES 2011 - CONSUMER ELECTRONIC SHOW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Za tydzień rusza CES 2011 - największe targi elektroniki użytkowej na świecie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Za tydzień rusza CES 2011 - największe targi elektroniki użytkowej na świecie

Za tydzień rusza CES 2011 - największe targi elektroniki użytkowej na świecie

6-9 stycznia 2011 roku w Las Vegas odbędą się Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej CES 2011 (Consumer Electronic Show). To największa tego typu impreza na świecie. W porównaniu do zeszłorocznej edycji liczba wystawców spoza USA wzrośnie o 25%  – będzie tam w sumie 2500 firm.

Na targach zorganizowanych będzie 20 TechZone – wystaw poświęconych konkretnym tematom. Po raz pierwszy na CES odbędzie się wystawa 3D@Home, prezentująca twórców trójwymiarowych treści i producentów oraz operatorów TV, dostarczających rozwiązania 3D dla klientów indywidualnych i domu. Inna wystawa - Access on the GO - będzie poświęcona prezentacji mobilnych nowości umożliwiających dostęp do treści, takich jak eBooki, netbooki, smartbooki i tablety.

Jednak najbardziej obiecująco zapowiada się wystawa Connected Home Appliances, na której po raz pierwszy prezentowany będzie interaktywny sprzęt AGD/RTV z najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami oszczędności energii oraz Mobile DTV z elektroniką pozwalającą przenieść doświadczenie kina domowego do samochodu i urządzeń przenośnych.

Organizatorzy przewidują, że w dniach 6-9 stycznia 2011 targi odwiedzi ponad 120 000 gości z ponad 130 krajów. 

Źródło: multi-blog.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl