Rozwiąznia nowej generacji oparte na sieci IP - TELEKOMUNIKACJA - 4G - LTE - M2M - MACHINE-TO-MACHINE - TELEINFORMATYKA - SIECI TELEINFORMATYCZNE - SMART SERVICE ROUTER - SSR - KOMUNIKACJA MOBILNA - SPOŁECZEŃSTWO SIECIOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rozwiąznia nowej generacji oparte na sieci IP
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rozwiąznia nowej generacji oparte na sieci IP

Rozwiąznia nowej generacji oparte na sieci IP
Operatorzy stoją przed wyzwaniem - muszą sprawnie i w sposób ekonomiczny zaspokajać rosnące zapotrzebowanie na usługi wideo, komunikacji mobilnej, przetwarzania w chmurze i połączeń M2M. Firma Ericsson przewiduje powstanie „społeczeństwa sieciowego”, w którym wszystko, co może odnosić korzyści z połączenia, będzie miało do niego dostęp. Aby stało się to możliwe, sieci muszą być bardziej skalowalne i inteligentniejsze oraz zapewniać wysoką wydajność - pozwoli to opłacalnie świadczyć zaawansowane usługi klientom, przedsiębiorstwom i partnerom.

Również w technologii sieciowej IP następuje zmiana generacji. Połączenia między hostami są zastępowane przez połączenia użytkowników z siecią i odwrotnie.

Nowe oferta rozwiązań IP firmy Ericsson wykracza poza obecną generację. Mogą one realizować połączenia typu punkt–wiele punktów, dzięki czemu użytkownicy i urządzenia mogą łączyć się ze swoimi partnerami, sieciami i Internetem. Daje to operatorom okazję do zoptymalizowania swoich sieci oraz podniesienia jakości usług, co pozwoli im zwiększać zyski i rozwijać się.

W ramach tej oferty Ericsson wprowadzi na rynek w 2011 r. kilka nowych rozwiązań. Pierwszym z nich jest Ericsson Smart Services Router (SSR). Dzięki dużej skalowalności i inteligentnym funkcjom ruter ten pozwala efektywnie zaspokajać stale rosnące zapotrzebowanie na usługi. Będzie on także podstawą nowej mobilnej sieci rdzeniowej niezbędnej do wdrażania technologii 4G/LTE.

Ericsson wprowadza również kilka nowych produktów w ramach oferty dotyczącej warstwy transportowej i dostępu szerokopasmowego. Jednym z nich jest kompleksowy system zarządzania siecią Ericsson IP Transport NMS, który umożliwi efektywne realizowanie usług transmisji danych oraz sterowanie nimi w wielu domenach i warstwach sieci. Drugi to zintegrowane rozwiązanie do łączenia technologii mikrofalowej i optycznej w transporcie IP.

„Pozycja lidera w dziedzinie sieci bezprzewodowych i doświadczenie w obszarze sieci stacjonarnych to idealne połączenie, które pozwala firmie Ericsson oferować zaawansowane, konwergentne sieci, zwłaszcza gdy rozwój jest stymulowany przez rosnące zapotrzebowanie na mobilną komunikację szerokopasmową” — powiedział Georges Antoun, szef działu produktów do sieci IP i szerokopasmowych (Product Area IP and broadband) w firmie Ericsson. „Nasza bogata, kompleksowa oferta zapewnia firmie pozycję lidera, który dostarcza unikatowe, zintegrowane usługi i technologie oparte na protokole IP”.

Ericsson

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl