Akcja "Inżynier z kulturą" - STUDENCI - AGH - SZKOLENIA - INŻYNIEROWIE - ETYKIETA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Akcja "Inżynier z kulturą"
drukuj stronę
poleć znajomemu

Akcja "Inżynier z kulturą"

Pod koniec marca studenci Akademii Górniczo-Hutniczej (AGH) w Krakowie skorzystają z bezpłatnych szkoleń savoir vivre'u. Akcję "Inżynier z kulturą", dzięki której każdy uczestnik może zasięgnąć informacji o etykiecie w biznesie oraz zdobyć umiejętności wystąpień publicznych, AGH organizuje po raz czwarty. Zapisy ruszają 7 marca. 

W tym roku studenci AGH będą mogli uczestniczyć w szkoleniach: "Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych", "Savoir-vivre w biznesie", "Samoocena i motywacja w biznesie".

- Zanim zasiądziemy na jednym z krzesełek w sali Centrum Dydaktyki AGH należy się zarejestrować na stronie internetowej www.inzynierzkultura.pl i czekać na odpowiedź ze strony organizatorów - wyjaśnia Kinga Chołota z AGH.

Rejestracja uczestników rozpocznie się 7 marca i potrwa do 9 marca. Liczba miejsc jest ograniczona. W poprzednich edycjach na jedno miejsce przypadało kilku kandydatów, dlatego o udziale w szkoleniach zdecyduje losowanie.

- W poprzednich latach dużym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie zatytułowane: "Przyjęcia w biznesie oraz dobre obyczaje w życiu towarzyskim". Uczestnicy ze zdumieniem mogli obejrzeć jednego z najlepszych, polskich sommelierów (specjalista w dziedzinie wiedzy o winie i jego degustacji), który zachwycił wszystkich umiejętnością otwierania wina - szablą! Niektórzy mogli zasiąść przy wykwintnej kolacji i nauczyć się odpowiedniego zachowania przy stole - opisuje Chołota.

W zeszłorocznej edycji wziął udział popularyzator nauki, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny Wiktor Niedzicki, który przedstawił szkolenie pt. "Kilka sekretów prezentacji nauki i techniki".

Tegoroczna edycja "Inżyniera z Kulturą" odbędzie się 23 i 30 marca oraz 6 kwietnia.

PAP - Nauka w Polsce

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl