Oświetlenie punktowe: linia Philips SmartSpot - PHILIPS LIGHTING - PHILIPS SMARTSPOT - ARANŻACJA WNĘTRZ - OŚWIETLENIE PUNKTOWE - LAMPA PUNKTOWA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Oświetlenie punktowe: linia Philips SmartSpot
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oświetlenie punktowe: linia Philips SmartSpot

Oświetlenie punktowe: linia Philips SmartSpot

W suficie kryje się dużo możliwości, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Atrakcyjnym rozwiązaniem oświetleniowym są oczka, które dyskretnie oświetlają aranżowaną przestrzeń. Idealnie nadają się do coraz popularniejszych sufitów podwieszanych. Wyposażone są w najwyższej jakości źródła światła. Philips SmartSpot to szeroka gama oświetlenia punktowego w nowoczesnym wymiarze designerskim i technologicznym.

sufit-Philips-smartSpotNie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej aranżacji wnętrz bez wykorzystania sufitowych oczek jako alternatywy dla tradycyjnych lamp. Bogata oferta Philips SmartSpot pokazuje, jaki potencjał dekoracyjny tkwi w suficie. Na czym polega koncept linii SmartSpot? Elegancka i dyskretna forma, elastyczność (wiele modeli z tej serii umożliwia swobodne kierowanie strumienia światła w wybranym kierunku) oraz energooszczędność to trzy mocne strony tej linii. Każda z lamp SmartSpot oparta jest na jednej z trzech najnowszych technologii oświetleniowych Philips, pozwalając na wybranie rozwiązania najbardziej odpowiedniego do naszych potrzeb:

  1. diody LED wysokiej mocy – ciepłe, białe światło, najnowsza technologia umożliwiająca najniższy pobór energii (poniżej 10W) i najwyższą trwałość (20 000 godzin – 20 lat!)
  2. świetlówki – ciepłe, białe światło oszczędzające aż do 80% energii, duża trwałość – od 6 000 godzin
  3. energooszczędne halogeny – czyste, skrzące światło z możliwością regulacji jasności i kierunku strumienia.

Blasku naszym wnętrzom, dosłownie i w przenośni, nada stworzone z aluminium oczko 57970/31/16 (cena: 839 PLN). Niewielka, lecz solidna lampa punktowa zapewnia ciepłe, białe światło generowane z trzech diod LED, którego wiązka dociera w wybrane przez nas miejsce. Oczko jest tak zaprojektowane, by pasować do każdego wnętrza.

SmartSpot 57972/48/16


Dla osób szukających wyrazistych form na suficie, ciekawą propozycją z linii SmartSpot są modele lamp: 57972/48/16 (szare, cena: 929 PLN) i 57972/31/16 (białe, cena: 929 PLN). To precyzyjnie zaprojektowane kwadratowe oczka z diodami LED wysokiej mocy. Ich minimalistyczna forma  sprawia, że wkomponują się w każde wnętrze. Dają wyraźny strumień światła, a umieszczone w rzędzie przyczyniają się do ciekawego efektu świetlnego na suficie. Do wnętrz utrzymanych w wyrazistej kolorystyce będzie pasować wersja biało – czarna, a do wnętrz bardziej nastrojowych szaro-czarna.

SMARTspot 57964 wbudowany reflektor punktowy

Ciekawą propozycją z linii SmartSpot, w której zostały zastosowane świetlówki Tornado są modele: 57955/31/16 i 57955/48/16 (cena: 139 PLN). To duże lampy panelowe, które doskonale zlewają się z powierzchnią sufitu i mogą dzięki temu pełnić funkcję świetlnego okna. Wmontowane w te owalne lampy świetlówki dają falę ciepłego, białego ciepła. Dodatkowym atutem modeli jest fakt, że ich pokrywa jest mocowana na magnesach, co w dużym stopniu ułatwia wymianę świetlówek w przyszłości. Biały (57955/31/16) lub szary (57955/48/16) model można dopasować zarówno do pokoju dziennego, jak i do sypialni.

Na szczególną uwagę w ofercie Philips SmartSpots 57975/48/16 (cena: 279 PLN). Ta nowoczesna lampa halogenowa umieszczona w opływowej, aluminiowej oprawie nada wnętrzu modny, industrialny charakter. Jej atutem jest możliwość obracania, dzięki czemu wiązkę światła możemy skierować dokładnie tam, gdzie tego chcemy. Jest to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe do korytarza lub salonu, którego wystrój i atmosferę możemy dowolnie aranżować.

Linia Philips SmartSpot to stylowa i funkcjonalna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć swoje mieszkanie… w nowym świetle. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl