SAMSUNG Omnia II wkracza na polski rynek po bardzo udanej premierze w Azji - SAMSUNG - OMNIA II - OMNIA 2 - HSUPA - HSDPA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności SAMSUNG Omnia II wkracza na polski rynek po bardzo udanej premierze w Azji
drukuj stronę
poleć znajomemu

SAMSUNG Omnia II wkracza na polski rynek po bardzo udanej premierze w Azji

SAMSUNG Omnia II wkracza na polski rynek po bardzo udanej premierze w Azji
SAMSUNG Omnia II, wyposażony w najnowocześniejszą technologię, m.in. superszybki procesor taktowany szybkością 800 MHz i ekran WVGA AMOLED 3,7" 480 x 800, przyczynia się do umocnienia marki SAMSUNG na rynku smartfonów.

"W ciągu ostatnich kilku lat SAMSUNG podjął wielki wysiłek wzmocnienia swojej pozycji lidera na rynku smartfonów. Sukces modelu Omnia II stanowi potwierdzenie skuteczności naszych działań", powiedział Lee Young-hee, Wiceprezes ds. Marketingu w Dziale Komunikacji Komórkowej w SAMSUNG Electronics. "Wierzę, że Omnia II spełni oczekiwania naszych klientów, którzy spodziewają się kompleksowych rozwiązań – wydajności w pracy, komunikacji z bliskimi, multimedialnej rozrywki i stylu odpowiadającego każdej okazji."

Nowa Omnia wyposażona jest system operacyjny Windows Mobile 6.5 Professional, który pozwala na swobodne zarządzanie telefonem i cieszeniem się z funkcjonalności i aplikacji, które użytkownik sam wybierze.

"Bogate możliwości multimedialne telefonu SAMSUNG Omnia II, w połączeniu z przyjaznym, łatwym w obsłudze oprogramowaniem Windows Mobile, dają klientom uniwersalne narzędzie do pracy, zabawy i kontaktu z bliskimi," powiedziała Stephanie Ferguson, dyrektor generalny ds. zarządzania produktami Microsoft Corporation.

Ważnym ułatwieniem obsługi telefonu Omnia II jest stworzona przez SAMSUNG nakładka na system, dzięki której użytkownik może zapomnieć, iż korzysta z telefonu działającego pod kontrolą Windows Mobile. To zupełnie nowe spojrzenie na smartfony, które pozwala zachować funkcjonalności zaawansowanego urządzenia oraz przyjemność obsługi konwencjonalnego telefonu. Nakładkę można w każdej chwili wyłączyć i powrócić do konwencjonalnego interfejsu WM.

SAMSUNG Omnia II: Nowe spojrzenie na wszechstronne rozwiązania

Omnia II przeznaczona jest dla użytkowników smartfonów, którzy oczekują rozbudowanych i wygodnych funkcji multimedialnych oferowanych przez Windows Mobile 6.5 Professional opartych na najlepszej platformie sprzętowej. Telefon wyposażono w największy na rynku ekran o przekątnej 3,7 cala o wysokiej rozdzielczości 480 x 800, a technologia AMOLED oferuje najwyższy standard wyświetlania, nawet w pełnym słońcu, przy dłuższej pracy baterii.

Innowacyjny interfejs użytkownika TouchWiz 2.0 zapewnia wygodne i szybkie wykonywanie wielu zadań jednocześnie – co możliwe jest dzięki wysokiej mocy procesorowi 800 MHz. Widgety online, znajdujące się na poręcznym pasku, sprawią, że najświeższe informacje będą zawsze na wyciągnięcie…palca. Jednym dotykiem możemy połączyć się z największymi serwisami i portalami.Bogate funkcje multimedialne, w tym nagrywanie i odtwarzanie wideo w jakości DVD (720 x 480), wbudowany odbiornik GPS, szybka przeglądarka internetowa Opera Mobile 9,5 oraz interaktywne gry 3D oferują użytkownikowi idealne połączenie funkcjonalności i rozrywki. Technologia DLNA, wyjście TV, obsługa formatów Xvid oraz DivX pozwala cieszyć się użytkownikowi z dobrego kina domowego, zamkniętego w urządzeniu mierzącym zaledwie w 11,9 mm grubości. Aparat fotograficzny 5 Mpix wyposażony we wszystkie obecnie najbardziej zaawansowane funkcje zdaje się być jedynie uzupełnieniem multimedialnych możliwości Omnii II.

Będąc w trasie, użytkownik może szybko wgrywać i pobierać dane z Internetu dzięki technologii HSUPA 5,76 Mbps, HSDPA 7,2 Mbps oraz łączności Wi-Fi, która gwarantuje darmowy i szybki dostęp do świata www. Obszerna pamięć o pojemności do 16 GB (oraz możliwość jej rozszerzenia o kolejne 32 GB dzięki karcie microSD) pozwala na przechowywanie i szybki dostęp do ulubionych treści.

Telefon SAMSUNG Omnia II dostępny w sprzedaży od października.

Specyfikacja produktu Omnia II (I8000)

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl