Konferencja: LED przyszłością ŚWIATŁA - OŚWIETLENIE - SEP - LED - TECHNIKA ŚWIETLNA - KONFERENCJA - EXPOPOWER - POLLIGHTING
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konferencja: LED przyszłością ŚWIATŁA
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konferencja: LED przyszłością ŚWIATŁA

Konferencja: LED przyszłością ŚWIATŁA

Podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER, które odbędą się w maju br. w Poznaniu, ciekawym wydarzeniem będzie konferencja naukowo-techniczna zatytułowana „LED przyszłością ŚWIATŁA – czyli eksperci o oświetleniu LED”.

Konferencja adresowana jest głównie do projektantów i eksploatatorów oświetlenia drogowego i wnętrzowego, projektantów oświetlenia terenów przemysłowych, kolejowych i transportu publicznego, zarządców dróg, przedstawicieli Urzędów Miast i Gmin, architektów, wykonawców elektrycznych robót budowlano-montażowych, członków komisji kwalifikacyjnych, inwestorów prywatnych i publicznych, wykładowców i studentów kierunków związanych z zastosowaniem oświetlenia.

Celem konferencji jest przekazanie informacji na temat technologii diod LED, zastosowań w oświetleniu zewnętrznym, drogowym, dla przemysłu, kolei i transportu publicznego, przedstawienie doświadczeń eksploatacyjnych, wpływu na sieć energetyczną, zagrożeń powodowanych przez reklamy LED, przedstawienie zastosowania diod LED do iluminacji obiektów zabytkowych i nowoczesnych, oświetlenia i iluminacji wnętrz, oświetlenia przestrzeni publicznych.

Oprócz Międzynarodowych Targów Poznańskich współorganizatorami konferencji są: Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego POL-Lighting, Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Wydział Elektryczny Politechniki Poznańskiej. Konferencja odbywa się pod patronatem Polskiego Komitetu Oświetleniowego SEP.

Konferencja „LED przyszłością ŚWIATŁA” trwać będzie dwa dni 24-25 maja br. w godzinach 11.00 - 15.00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie 8A, sala 4.

Konferencji towarzyszy Salon Oświetleniowy Pol-lighting z największymi markami oświetleniowymi w Polsce.

LED Przyszłością ŚWIATŁA

Więcej informacji: sep.poznan.plpollighting.plsep.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl