Lampy AR111-G53 z diodami XP-E firmy Cree - OŚWIETLENIE - LAMPY LED - POWER LED - ELGO - CREE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Lampy AR111-G53 z diodami XP-E firmy Cree
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lampy AR111-G53 z diodami XP-E firmy Cree

Lampy AR111-G53 z diodami XP-E firmy Cree
fot. Elgo

Seria energooszczędnych źródeł światła LED typu AR111-G53 marki ELGO, zamienników żarówek halogenowych AR111 z trzonkiem G53, powiększyła się o cztery kolejne modele wyposażone w diody świecące XP-E firmy Cree.

Do tej pory w skład serii AR111-G53 wchodziły modele wyposażone w 144 diody typu SMD lub 9 diod Power LED typu XP-G firmy Cree. Nowe modele to wykonania z 9 diodami Power LED typu XP-E firmy Cree.

Obudowa lamp ma formę aluminiowego odlewu, który w tylnej części jest gęsto użebrowany. Użebrowanie to pełni rolę radiatora odbierającego ciepło emitowane przez diody podczas pracy. We wnętrzu obudowy, na płytce posadowione są diody LED.

W lampach z diodami Power LED typu Cree XP-G i XP-E, na diodach umieszczony jest element z metalizowanego tworzywa sztucznego, w którym dla każdej z diod ukształtowany został indywidualny odbłyśnik, zapewniający kąt rozsyłu wiązki światła równy 24°. Całość zamknięta jest przezroczystym kloszem.

W drugim wykonaniu lampy, we wnętrzu aluminiowej obudowy umieszczono płytkę z diodami typu SMD. W tej wersji diody nie posiadają odbłyśników. Lampa jest zamknięta mlecznym kloszem rozpraszającym, a jej kąt rozsyłu wiązki światła jest szeroki i wynosi około 110°.

Klosze osłaniające diody mocowane są do obudowy przy pomocy aluminiowego pierścienia. Obudowa i pierścień dociskający malowane są proszkowo na kolor biały lub szary.

Źródła AR111-G53 zasilane są prądem zmiennym lub stałym o napięciu 12 V i pobierają moc 11 W. Lampy oferowane są w wersjach o dziennej, neutralnej i ciepłej barwie światła białego. Ich ważną zaletą jest wysoka trwałość rzędu 50 000 godzin.

ELGO

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl