Akumulatory bezobsługowe VRLA w technologii AGM pod marką MW POWER - AKUMULATOR - MPL POWER ELEKTRO - MPL ENERGY - MW POWER - AKUMULATORY BEZOBSŁUGOWE - AGM - VRLA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Akumulatory bezobsługowe VRLA w technologii AGM pod marką MW POWER
drukuj stronę
poleć znajomemu

Akumulatory bezobsługowe VRLA w technologii AGM pod marką MW POWER

Akumulatory bezobsługowe VRLA w technologii AGM pod marką MW POWER

Marka MW POWER jest znana odbiorcom akumulatorów i zasilaczy. Istnieje na rynku od blisko 3 lat, a obecnie wkracza w etap intensywnego pozyskiwania rynku.

Akumulatory MW Power są szczelne i bezobsługowe, wykonane w technologii AGM. Wieloletnia znajomośd rynku pozwoliła na stworzenie produktu o stabilnej jakości z jednej oraz korzystnej cenie z drugiej strony. Poniżej pragniemy Paostwu przybliżyd akumulatory VRLA oferowane pod tą marką w Polsce.

Akumulatory MW POWER typ MW, to produkt dedykowany dla odbiorców oczekujących umiarkowanej ceny i dobrej jakości. Wg. klasyfikacji Eurobat akumulatory MW znajdują się w grupie GP (General Purpose) o projektowanej żywotności 6-9 lat (odpowiednio dla temp 20°C i 25°C)Akumulatory MW POWER typ MW, to produkt dedykowany dla odbiorców oczekujących umiarkowanej ceny i dobrej jakości. Wg. klasyfikacji Eurobat akumulatory MW znajdują się w grupie GP (General Purpose) o projektowanej żywotności 6-9 lat (odpowiednio dla temp 20°C i 25°C)
Charakterystyka:
  • zakres pojemności od 1,3Ah do 120Ah
  • monobloki 6V i 12V
  • praca możliwa w praktycznie każdym położeniu

Zastosowanie: przenośne źródła zasilania, zasilanie rezerwowe, zasilanie awaryjne automatyki, urządzenie medyczne, urządzenia mobilne i przenośne, kasy i drukarki fiskalne

 

 Akumulatory MW POWER typ MWL stworzono z myślą o najbardziej wymagających aplikacjach. Mogą również pracowad cyklicznie. Wg. klasyfikacji Eurobat akumulatory MWL znajdują się w grupie HP (High Performance) o projektowanej żywotności 10-12 lat (odpowiednio dla temp 20°C i 25°C) Akumulatory MW POWER typ MWL stworzono z myślą o najbardziej wymagających aplikacjach. Mogą również pracowad cyklicznie. Wg. klasyfikacji Eurobat akumulatory MWL znajdują się w grupie HP (High Performance) o projektowanej żywotności 10-12 lat (odpowiednio dla temp 20°C i 25°C)
Charakterystyka
  • zakres pojemności od 7,2Ah do 225Ah
  • monobloki 12V
  • praca możliwa w praktycznie każdym położeniu
  • mała rezystancja wewnętrzna
Zastosowanie: zasilacze UPS, baterie centralnego oświetlenia, siłownie telekomunikacyjne, systemy fotowoltaiczne

 

Akumulatory MW POWER typ MW-S, uzupełniają ofertę w zakresie produktów o najkorzystniejszej cenie. Typoszereg będzie sukcesywnie rozbudowywany.Akumulatory MW POWER typ MW-S, uzupełniają ofertę w zakresie produktów o najkorzystniejszej cenie. Typoszereg będzie sukcesywnie rozbudowywany.
Charakterystyka
  • zakres pojemności od 5Ah do 18Ah
  • monobloki 12V
Zastosowanie: systemy alarmowe i p.poż., zasilanie odbiorników przenośnych, zabawki
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl