Przetwornik pomiarowy prądu o rozszerzonym zakresie pomiarowym - MIERNICTWO - PRZETWORNIK - WAGO - PAMIAR PRĄDU
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przetwornik pomiarowy prądu o rozszerzonym zakresie pomiarowym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przetwornik pomiarowy prądu o rozszerzonym zakresie pomiarowym

Przetwornik pomiarowy prądu  o rozszerzonym zakresie pomiarowym
fot. WAGO

Dzięki zakresowi pomiarowemu od 0 do 140 A przetwornik pomiarowy prądu 789-621 przeznaczony jest przede wszystkim do aplikacji monitoringu układów fotowoltaicznych.

Dostępne w ofercie WAGO do 2011 przetworniki pomiarowe prądu 789-621 mają rozszerzony zakres pomiarowy od 0 do 140 A i przeznaczone są do przewodów o maksymalnym przekroju 35 mm². Przy ich pomocy można w trakcie eksploatacji przeprowadzać długotrwałe pomiary prądu na poszczególnych obwodach. Tak samo jak przetwornik 789-620 – o zakresie pomiarowym od 0 do 80 A – dokładność pomiaru wynosi 0,5 % wartości końcowej. Oba wyroby można łączyć z elementami WAGO-I/O-SYSTEM, modułami do teletransmisji TO-PASS® oraz panelami operatorskimi PERSPECTO®.

Przy użyciu przetworników pomiaru prądu można po korzystnej cenie realizować aplikacje monitoringu układów fotowoltaicznych. Jest on konieczny, gdyż prawidłowa praca tych układów nie zawsze jest możliwa do stwierdzenia na pierwszy rzut oka: straty zauważalne są z reguły dopiero przy dokładnym porównaniu wydajności. Przy pomocy przetworników pomiaru prądu można szybko i łatwo wykryć usterki techniczne modułów solarowych powstałe w wyniku uszkodzenia komórek lub uderzenia pioruna. Dzięki temu utrzymuje się właściwy stan techniczny oraz optymalną wydajność układu fotowoltaicznego.

Źródło: WAGO

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl