StruxureWare For Buildings zaprezentowany w Polsce - BMS - INTELIGENTNE BUDYNKI - STEROWANIE INTELIGENTNYM BUDYNKIEM - ENERGOOSZCZĘDNE BUDOWNICTWO - SCHNEIDER ELECTRIC BUILDINGS - AUTOMATYKA BUDYNKOWA - STRUXUREWARE - ZARZĄDZANIE BUDYNKIEM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności StruxureWare For Buildings zaprezentowany w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

StruxureWare For Buildings zaprezentowany w Polsce

StruxureWare For Buildings zaprezentowany w Polsce

W czwartek, 6 października odbyła się ogólnopolska konferencja Integratorów Systemów Schneider Electric Buildings Polska. Podczas jesiennego spotkania zaprezentowany został nowy system zarządzania i sterowania budynkami StruxureWare for Buildings.

Przedstawiony system nowej generacji umożliwi wszystkim użytkownikom oraz właścicielom i administratorom budynków zarządzanie instalacjami technicznymi w bardziej optymalny i sprawny sposób, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów inżynierskich i operacyjnych. 

Spotkanie odbyło się w Hotelu Remes w Opalenicy w okolicach Poznania. W wydarzeniu uczestniczyło 130 zaproszonych przedstawicieli Firm Partnerskich Schneider Electric Buildings. Podczas konferencji uczestnicy mieli możliwość poznania kolejnych etapów wdrożenia StruxureWare for Buildings w Polsce, plany migracji istniejących systemów do jednaj platformy oraz mogli zapoznać się z planem szkoleń w nadchodzącym roku. Pierwsza część spotkania miała charakter wystąpień oraz warsztatów, podczas których zaproszeni goście poznali poszczególne komponenty nowego systemu, oprogramowanie oraz narzędzia systemowe Struxureware for Buildings. Podczas uroczystej kolacji goście mogli między innymi podziwiać prezentację systemu przygotowaną w formie nowoczesnego pokazu laserowego. 

„Schneider Electric postawił sobie za cel opracowywanie nowej generacji platformy zarządzania budynkiem, którą – z uwagi na jej inteligencję - nazwałbym iBMS. Zaprezentowana w Polsce pierwsza wersja systemu StruxureWare for Buildings jest krokiem milowym w dalszym rozwoju na drodze tworzenia coraz lepszych rozwiązań. Cztery lata innowacyjnych prac wdrożeniowych, skutkują powstawaniem systemu, dzięki któremu możemy zdecydowanie lepiej zarządzać systemami technicznymi budynku począwszy od projektu przez realizację po codzienną obsługę podczas całego cyklu życia obiektu. 

Szczególny nacisk kładziony jest na aspekty oszczędzania energii. Jesteśmy pod wrażeniem możliwości, jakie daje nowy system StruxureWare for Buildings” - mówi Marek Olszewski, dyrektor techniczny działu Buildings Business w Schneider Electric. 

Schneider Electric Buildings Business

Schneider Electric Buildings Business stanowi znaczącą siłę na rynku systemów automatyki i zabezpieczeń w budynkach w Polsce. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dotyczące sterowania, zarządzania oraz nadzoru nad instalacjami i systemami zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo w budynkach. Oferowane przez nią systemy oparte o standardy otwarte (LonWorks, BACnet), należą do najbardziej zintegrowanych i innowacyjnych rozwiązań na rynku.

Dodatkowo Schneider Electric Buildings Business odpowiada za dystrybucję i handlowe wsparcie systemów wizyjnych i zabezpieczeń PELCO. Rozwiązania realizowane są za pośrednictwem Partnerów – Integratorów Systemów. Profesjonalny zespół handlowy dostarcza Firmom Partnerskim wiedzę, narzędzia, oprogramowania oraz zapewnia nadzór jakościowy i wsparcie techniczne.

Schneider Electric Buildings Business jest w stanie zapewnić profesjonalną obsługę systemów w budynku podczas całego cyklu inwestycji i eksploatacji, zaczynając od fazy projektu technicznego, nadzoru nad instalacją, kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz optymalnym zarządzaniu energią i kosztami eksploatacji w trakcie jego użytkowania. Polska spółka Schneider Electric Buildings należy do międzynarodowego koncernu Schneider Electric.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl