Grupa Powen-Wafapomp SA na 6 miejscu w rankingu innowacyjna firma „Listy 2000” polskich przedsiębiorstw „Rzeczpospolitej” - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - POMPY PRZEMYSŁOWE - POWEN-WAFAPOMP
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Grupa Powen-Wafapomp SA na 6 miejscu w rankingu innowacyjna firma „Listy 2000” polskich przedsiębiorstw „Rzeczpospolitej”
drukuj stronę
poleć znajomemu

Grupa Powen-Wafapomp SA na 6 miejscu w rankingu innowacyjna firma „Listy 2000” polskich przedsiębiorstw „Rzeczpospolitej”

Grupa Powen-Wafapomp SA na 6 miejscu w rankingu innowacyjna firma „Listy 2000” polskich przedsiębiorstw „Rzeczpospolitej”
fot. Powen-Wafapomp

W rankingu najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w 2011r, przeprowadzonym przez dziennik „Rzeczpospolita” sklasyfikowano blisko sto firm. Grupa Powen-Wafapomp SA, która wzięła w nim udział po raz pierwszy uzyskała wysokie 6 miejsce.

Spółka na prace badawczo-rozwojowe w 2010 r. przeznaczyła 5,7 mln zł, co stanowiło ponad 5% zeszłorocznych przychodów ze sprzedaży. Wydatki na działalność innowacyjną w całości zostały pokryte ze środków własnych przedsiębiorstwa.

Nad rozwojem produktów w firmie pracuje 40 konstruktorów, wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia projektowe oraz specjalistyczne zaplecze badawcze ze stacjami prób.

Grupa Powen-Wafapomp SA jest największym producentem pomp przemysłowych w Polsce. Od ponad 100 lat jesteśmy ekspertem w dziedzinie techniki pompowej, oferując kompleksowe rozwiązania, projekty pod klucz, systemy pompowe a także urządzenia dostosowane ściśle do indywidualnych potrzeb klienta tworzone na bazie katalogu wyrobów zawierających ponad 60 typów pomp.

Źródło: Powen-Wafapomp

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl