Plany inwestycyjne Grupy Tauron - ENERGETYKA - TAURON
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Plany inwestycyjne Grupy Tauron
drukuj stronę
poleć znajomemu

Plany inwestycyjne Grupy Tauron

„Plany inwestycyjne Grupy Tauron oraz doświadczenia z budowy i eksploatacji nowowybudowanego bloku 460 MW w Elektrowni Łagisza” – pod takim tytułem 22 i 23 października odbyła się w PKE Elektrowni Łagisza konferencja, której organizatorem była Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska. Prezesem Izby jest Dariusz Lubera, prezes zarządu Tauron Polska Energia SA.

W wystąpieniu otwierającym konferencję prezes PKE SA Jan Kurp mówił o konieczności stopniowego odstawiania mocy opartych na starych, wyeksploatowanych blokach energetycznych i budowy nowych mocy z wykorzystaniem nowoczesnych, efektywnych i proekologicznych technologii.
O doświadczeniach z organizacji i przebiegu budowy bloku 460 MW mówił Eugeniusz Białoń, dyrektor projektu budowy bloku 460 MW w Łagiszy, a optymalne rozwiązania bloków nadkrytycznych w warunkach PKE zaprezentował Andrzej Kowalski, prezes zarządu Energoprojektu Katowice. Wśród prelegentów nie zabrakło również przedstawicieli firm będących wykonawcami poszczególnych części projektu. Uczestnicy konferencji mieli okazję zwiedzić nowy blok.
Sympozjum zgromadziło wielu przedstawicieli branży energetycznej oraz branż powiązanych. Wystąpień prelegentów wysłuchało ponad sto osób.

TAURON
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl