Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Multimedialny system okablowania Schrack 4 Home
drukuj stronę
poleć znajomemu

Multimedialny system okablowania Schrack 4 Home

Multimedialny system okablowania Schrack 4 Home
fot. Schrack

Schrack 4 Home przedstawia rozwiązanie okablowania multimedialnego przeznaczanego do domów mieszkań i małych biur

Okablowanie multimedialne w swojej idei pozwala na efektywniejsze i prostsze korzystanie ze wszystkich urządzeń elektronicznych wchodzących w skład instalacji domowych, takich jak telewizja naziemna, telewizja satelitarna, telewizja kablowa, odtwarzacz DVD lub Blu-Ray, komputer, Internet, telefon, fax, ISDN, domofon, monitoring.

System umożliwia połączenie wszystkich urządzeń domowych w jedną sieć, a w efekcie rozszerzenie ich dotychczasowych możliwości. Zapewnia też doskonałej jakości sygnał, bez zakłóceń i interferencji spotykanych w sieciach bezprzewodowych.

Technicznie bazą systemu są gniazda i moduły transmisyjne oraz puszki przyłączeniowe umieszczone są we wszystkich pomieszczeniach domu lub mieszkania i podłączone gwiaździście do centralnej rozdzielni multimedialnej. W rozdzielni multimedialnej montaż modułów transmisyjnych następuje za pomocą specjalnego adaptera na szynie TH35. Montaż urządzeń aktywnych typu modem, router czy switch należy przeprowadzić za pomocą płyty montażowej i opasek zaciskowych. Gniazda przyłączeniowe komponuje się modularnie: można stosować zarówno moduły RJ45 jak i adaptery typu F do kabli koncentrycznych.

Poza częścią transmisyjną katalog prezentuje też asortyment służący do prawidłowego i estetycznego prowadzenia instalacji, taki jak, puszki podtynkowe z miejscem na zapas kabla, rury elektroinstalacyjne gładkie i karbowane, złączki i zaprawy.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl