Cree rozszerza portfolio LED średniej mocy - LED - PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA - DIODY LED - CREE - XLAMP
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Cree rozszerza portfolio LED średniej mocy
drukuj stronę
poleć znajomemu

Cree rozszerza portfolio LED średniej mocy

Cree rozszerza portfolio LED średniej mocy
fot. Cree

Nowe diody XLamp® zaprojektowane, aby zoptymalizować i uprościć projekty opraw

Firma Cree wprowadza nowe diody średniej mocy z rodziny XLamp® ML-C i ML-E, dające wzrost wszechstronności i elastyczności stosowania w szerokim spektrum zastosowań oświetleniowych.

Nowe diody w portfolio Cree przeznaczone są na wyższe napięcia niż standardowe (6,4V - 9,6V) i mają umożliwić stosowanie bardziej efektywnych i mniejszych sterowników, upraszczając w ten sposób konstrukcję i obniżając koszty aplikacji takich jak LED'owe zamienniki tradycyjnych źródeł światła.

Nowe diody zapewniają optymalizację niezbędną do elastycznego projektowania produktów dla zróżnicowanych zastosowań oświetleniowych: w architekturze, branży HoReCa, pojazdach uprzywilejowanych, oświetleniu dekoracyjnem i liniowych "świetlówkach" LED. 

Dostępne są różne kolory, od czerwonego po niebieski, a także różne wersje różniące się wydajnością i ceną. Cree jednak zapewnia, że każdą z nich charakteryzuje wysoki stosunek wydajności do ceny.

Standardowe wymiary diod to 3,45 x 3,55 mm, a ich moce różnią się w zależności od serii: 0,25W dla serii ML-B, 0,3W dla ML-C oraz 0,5W dla ML-E, z czego wyjściowa moc świetlna to odpowiednio 28, 37 i 58 lumenów. Kąt świecenia wynosić może od 120o do 130o. Żywotność deklarowana przez Cree to min. 6000 godzin. Pobór prądu to około 50 mA.

Białe diody ML-C zapewniają strumień światła do 37 lumenów przy chłodnej barwie światła białego (5000 K) i do 31 lumenów w ciepłej bieli (3000 K), przy prądzie 100 mA dla obu tych wersji.

Rodzina białych diod XLamp ML rodzina dostępna jest w wersjach z Ra wynoszącym 80, 85 lub 90.

CREE XLamp® ML

Źródło: Cree

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl