Raspberry Pi oraz akcesoria dostępne bez ograniczeń ilościowych - ELEKTRONIKA - PROGRAMOWANIE - PROGRAMISTA - RS COMPONENTS - RASPBERRY PI - ALLIED ELECTRONICS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Raspberry Pi oraz akcesoria dostępne bez ograniczeń ilościowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Raspberry Pi oraz akcesoria dostępne bez ograniczeń ilościowych

Raspberry Pi oraz akcesoria dostępne bez ograniczeń ilościowych
fot. GR8DAN / Wikimedia Commons

RS Components i Allied Electronics przyjmują zamówienia na Raspberry Pi

RS Components i Allied Electronics, marki handlowe Electrocomponents plc, globalnego dystrybutora produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, przyjmują obecnie zamówienia na Raspberry Pi, płytę główną wielkości karty kredytowej stworzoną, aby ułatwić zrozumienie zasad programowania wśród młodzieży i entuzjastów. 

Klienci RS i Allied na całym świecie mogą teraz zamawiać dowolne ilości płyt Raspberry Pi Model B, wraz z takimi akcesoriami jak karty SD z systemem operacyjnym Raspberry Pi i futerały umożliwiające bezpieczne przechowywanie. Podczas składania zamówienia wszyscy klienci są informowani o przewidywanej dacie dostawy.

Uprzednio płyta Raspberry Pi dostępna była wyłącznie w specjalnym sklepie Pi Store uruchomionym przez RS i Allied. Teraz firmy, specjaliści i instytucje edukacyjne mogą składać zamówienia na lokalnych stronach RS i Allied. Klienci, którzy chcą nabyć Raspberry Pi do użytku prywatnego, mogą skorzystać ze sklepu Pi Store w celu złożenia zamówienia. 

Złożone już zamówienia na Raspberry Pi będą realizowane przez następnych kilka miesięcy, a zwiększenie produkcji umożliwiło zniesienie przez RS i Allied ograniczeń ilościowych na każdego klienta. Teraz można składać zamówienia na nieograniczoną ilość Raspberry Pi i akcesoriów bez konieczności rejestracji, czy też otrzymania uprzedniego zaproszenia. Realizacja tych zamówień rozpocznie się pod koniec września.

- Od czasu premiery Raspberry Pi w tym roku obserwujemy ogromny popyt na ten produkt. Nie mamy więc wątpliwości, że klientów na całym świecie ucieszy możliwość zamówienia większych ilości płyt  - komentuje Glenn Jarrett, Global Head of Product Marketing w RS. - Od momentu rozpoczęcia dostaw produktu wystartowało wiele ciekawych projektów z zastosowaniem Raspberry Pi, a umożliwienie składania zamówień nieograniczonych ilościowo otworzy nowe perspektywy dla potencjalnych programistów - na masową skalę.

Płyta Raspberry Pi została zaprojektowana przez Raspberry Pi Foundation, fundację z Cambridge w Wielkiej Brytanii w celu umożliwienia programowania każdemu zainteresowanemu, niezależnie od wieku. 

Płyty Raspberry Pi RS i Allied kosztują 21,60 funtów i są dostarczane do dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowe koszty to koszty wysyłki (4,95 funtów), VAT i ewentualne koszty cła. Zamówienia można składać na stronie: http://pi.rsdelivers.com

Raspberry Pi

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl