Jubileusz 20-lecia firmy Dacpol - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - JUBILEUSZ - ENERGOELEKTRONIKA - ROCZNICA - IGBT - ENERGETAB 2012 - DACPOL
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Jubileusz 20-lecia firmy Dacpol
drukuj stronę
poleć znajomemu

Jubileusz 20-lecia firmy Dacpol

Jubileusz 20-lecia firmy Dacpol

Założona w 1992 roku firma Dacpol obchodzi swoje 20-lecie. W czasie minionych targów Energetab firma zorganizowała specjalną konferencję poświęconą jubileuszowi swojej działalności. Dacpol specjalizuje się w dystrybucji podzespołów do energoelektroniki i automatyki przemysłowej.

Od samego początku istnienia Dacpol koncentruje swoją działalność na wysokiej jakości komponentach elektroniki mocy, jest prekursorem wprowadzenia na rynek polski miedzy innymi: modułu mocy IGBT, przekaźników półprzewodnikowych, czy bezpieczników szybkich.

W raz z rozwojem firma uczestniczyła w wielu znaczących przetargach z zakresu dostaw komponentów do budowy przetwornic trakcyjnych, napędów, czy przekształtników.

Dacpol reprezentuje 140 czołowych producentów podzespołów i urządzeń, ale przede wszystkim firma reprezentowana jest przez wysoce wykwalifikowaną kadrę. Spółka zatrudnia ponad 120 pracowników, w tym około 80 inżynierów, specjalistów, posiadających dużą wiedzę teoretyczną i doświadczenie w poszczególnych grupach asortymentowych.

W ciągu 20 lat działalności Dacpol zdobył doświadczenie, ale przede wszystkim zaufanie klientów, które pozwoliło poszerzyć asortyment o podzespoły elektrotechniczne, elektroniczne, a także automatykę przemysłową, akumulatory oraz wyposażenie warsztatowe. Kompleksowa obsługa poszczególnych grup przypisana jest wysoce wykwalifikowanym inżynierom, co pozwala na optymalne dobranie podzespołów, czy rozwiązanie nietypowych problemów technicznych. Jednocześnie świadczy usługi z zakresu projektowania i produkcji bloków mocy, grzania indukcyjnego, a także produkcji i serwisu urządzeń pomiarowych.

Dacpol to nie tylko firma działająca na rynku polskim, ale także jej działalność wykracza poza granice kraju. Istniejący od kilkunastu lat dział eksportu prowadzi sprzedaż na terenie całej Europy, USA, Kanady, czy Dalekiego Wschodu.

Firma posiada oddziały handlowe na Ukrainie i w krajach bałtyckich. Ma też swoich przedstawicieli handlowych w Rosji, zapewniając dystrybucję na rynkach Europy Wschodniej.

Dacpol realizuje strategię kompleksowej obsługi klienta poprzez szeroki zakres oferowani produktów, wiedzę i doświadczenie pracujących w niej osób. Od 1999 roku firma posiada certyfikat Systemy Zarządzania ISO, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług. DACPOL z uwagą śledzi najnowsze technologie, starając się zapewnić swoim klientom dostęp do wielu nowości na rynku, takich jak: superkondensatory, czy komponenty na bazie węglika krzemu. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, o czym świadczą liczne nagrody. Przykładem może być wielokrotnie nadana przez dziennik "Puls Biznesu"-"Gazela Biznesu".

Pracownicy firmy Dacpol

Źródło: Dacpol

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl