W Radomiu powstanie fabryka lamp LED - LED - OŚWIETLENIE ULICZNE - PRODUKCJA - MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO - LAMPY ULICZNE LED - ZAKŁAD PRODUKCYJNY - RADOM - MONTOWNIA - SUNOVIA ENERGY TECHNOLOGIES - RADOMSKA WYTWÓRNIA TELEKOMUNIKACYJNA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności W Radomiu powstanie fabryka lamp LED
drukuj stronę
poleć znajomemu

W Radomiu powstanie fabryka lamp LED

W Radomiu powstanie fabryka lamp LED
fot. Sunovia Energy Technologies Europe

Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna podpisała z firmą Sunovia Energy Technologies Europe list intencyjny w sprawie wspólnej produkcji lamp LED w Radomiu.

Podpisanie porozumienia w obecności prezydenta Radomia oraz prezesów obu spółek odbyło się 25 października podczas zorganizowanej w Radomiu konferencji "Zastosowanie nowych technologii energooszczędnych w administracji publicznej". Strony deklarują w nim chęć współpracy w zakresie produkcji lamp LED w Radomiu.

 – Prawdopodobnie w grudniu zostanie podpisana już właściwa umowa o ścisłej współpracy i uruchomieniu montowni w naszym mieście. Na razie ma się ona mieścić w siedzibie radomskiej firmy – powiedział Artur Marcinkiewicz, prezes Zarządu Radomskiej Wytwórni Telekomunikacyjnej. Na kolejnym etapie współpracy spółek ma być rozpoczęta właściwa produkcja nowoczesnego oświetlenia.

Władze miasta już od pół roku testuje energooszczędne oświetlenie uliczne  28 lamp LED zamontowanych na ulicy Kusocińskiego w Radomiu. Służby miejskie mają o nich dobre zdanie i prawdopodobnie wyprodukowane w Radomiu oświetlenie zastąpi wkrótce uliczne lampy sodowe.

Oświetlenie parkingów lampami LED

Źródło: echodnia.eu

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl