Toshiba wprowadza nowe zamienniki LED MR16 dla lamp halogenowych - LED - TOSHIBA - ŹRÓDŁA ŚWIATŁA LED - ZAMIENNIK - LEDÓWKI - RETROFITY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Toshiba wprowadza nowe zamienniki LED MR16 dla lamp halogenowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Toshiba wprowadza nowe zamienniki LED MR16 dla lamp halogenowych

Toshiba wprowadza nowe zamienniki LED MR16 dla lamp halogenowych

Oświetleniowa dywizja Toshiby wprowadziła właśnie na rynek nową serię lamp LED, stanowiących zamienniki lamp halogenowych 50W, używanych często na wystawach sklepowych i w oświetleniu ogólnym.

Seria ledówek MR16 GU5.3 500 jest przeznaczona do stosowania przez architektów, projektantów oświetlenia i zarządców nieruchomości. Toshiba deklaruje, że nowe lampy spełniają wymagania certyfikatu Energy Star i są obecnie przekazywane do testów w celu jego przyznania.

Nowe lampy MR16 o mocy 9,1 W mają możliwość ściemniania i emitują do 70% mniej promieniowania UV, zapewniając strumień świetlny ponad 500 lm. Przeznaczone są do aplikacji wykorzystujących światło kierunkowe, takich jak kinkiety, lampy sufitowe i biurkowe. Ledówka została zaprojektowana specjalnie tak, aby pasowała do większości wpuszczanych opraw podtynkowych.

Modernizacja oświetlenia z wykorzystaniem diodówek Toshiby daje do 80% mniej energii zużytej energii w porównaniu do wymienionych lamp halogenowych. 

Dzięki dostępności w różnych temperaturach barwowych 2700K, 3000K, 4000K, kątach świecenia 25° i 35° oraz CBCP 2510 cd i 1410 cd, nowa seria lamp LED MR16 może być wykorzystywana w wielu różnych sytuacjach.

 - Lampa halogenowa 50W jest podstawowym źródłem światła, którego specjaliści używają do oświetlenia ekspozycji handlowych, jak i zastosowań domowych. Wprowadzenie zamiennika 50-watowych halogenów stanowi uzupełnienie naszego szerokiego portfolio, które zapewnia projektantom oświetlenia, architektom i konserwatorom kompletne rozwiązania oświetleniowe LED - powiedział Peter DallePezze, Wiceprezes ds. Marketingu i Rozwoju Produktów Dywizji Oświetlenia LED w Toshiba International Corporation. 

Wiecej informacji w karcie katalogowej: 
http://www.toshiba.com/lighting/files/brochures/MR16%20GU5.3_500%20Series%20Cutsheet.pdf

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl