BEST Automatics & IT Festival - STUDENCI - AGH - TURNIEJ ROBOTÓW - BEST - WARSZTATY - LAN PARTY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności BEST Automatics & IT Festival
drukuj stronę
poleć znajomemu

BEST Automatics & IT Festival

BEST Automatics & IT Festival
fot. BEST AGH Kraków

Naucz się jak stworzyć własnego robota i stań do rywalizacji z innymi studentami AGH. Zagraj na największym Lan Party w Krakowie! Weź udział w BEST Automatics & IT Festival i czerp ze studiów to, co najlepsze!

BEST Automatics & IT Festival to projekt organizowany przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Jest on połączeniem popularnego wśród studentów AGH Turnieju Robotów Mobilnych i BEST IT Festival. BAIT został stworzony z myślą o miłośnikach automatyki i robotyki, a także o fanach wirtualnej rozrywki. Festiwal podzielony jest na trzy części: Turniej Robotów, Turniej Gier oraz otwarte, bezpłatne warsztaty przeprowadzone przez firmy z branży informatycznej!

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem JM Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki.

Turniej Robotów

Zostań kapitanem swojej 3-osobowej drużyny i już teraz zarejestruj się do 21 listopada na stronie www.bait.best.krakow.pl. Waszym pierwszym zadaniem będzie wspólne napisanie testu online (22 listopada), który sprawdzi Waszą wiedzę ze znajomości fizyki, automatyki i robotyki. Nie zabraknie też zagadek logicznych oraz pytań dotyczących przedmiotu tej części festiwalu - klocków LEGO Mindstorms!

Jeżeli Twoja drużyna pomyślnie napisze test, czeka Was kolejny etap - intensywne, trzydniowe warsztaty (w dniach 26-29 listopada), które nauczą tego, w jaki sposób zaprojektować, zbudować i zaprogramować roboty. Myślisz, że potrzebne Wam własne klocki? Nic bardziej mylnego! Organizatorzy zapewniają zestawy LEGO Mindstorms dla każdej drużyny. Dzięki temu odpowiednio przygotujesz siebie i swoich znajomych do wykonywania zadań finałowych.

Finał Turnieju Robotów odbędzie się już 6 grudnia. Podczas niego, wszystkie roboty zostaną przedstawione publiczności, a następnie wezmą udział w zjawiskowych konkurencjach finałowych, ocenianych pod czujnym okiem jury. Liczy się czas i precyzja wykonania zadania, a także sposób jego prezentacji. Zaproś swoich znajomych i poproś ich o doping na widowni!

BEST Automatics & IT Festival

Turniej Gier

Jeśli robotyka nie jest dla Ciebie, a sama tematyka festiwalu Ci odpowiada, nie czekaj dłużej i zarejestruj się na największe LAN Party w Krakowie. Nie graj sam we własnym pokoju! Zabierz ze sobą znajomych, zarejestruj chęć uczestnictwa w Turnieju Gier na stronie www.bait.best.krakow.pl i 11 grudnia pojaw się z własnym komputerem w klubie Studio na Miasteczku Studenckim AGH. Udowodnij innym, że to Ty  jesteś najlepszy i zagraj w DotA2, League of Legends, Starcraft czy Quake Live.

Warsztaty

Dodatkowo w programie festiwalu przewidziane są bezpłatne warsztaty przeprowadzone przez wiodące firmy z branży IT. Poznaj technologie związane z aplikacjami bankowymi na urządzenia mobilne, wypij wywar z Agile podany z Javą lub poszerz swoją wiedzę z zakresu rozwiązań mobilnych w telemedycynie.

Program Festiwalu:

  • 7 – 21 listopada - Rejestracja na stronie www.bait.BEST.krakow.pl
  • 22 listopada - Test Eliminacyjny Turnieju Robotów (on-line)
  • 27-29 listopada - Warsztaty Turnieju Robotów
  • 28 listopada - Warsztat firmy ING Bank Śląski: Technologie związane z aplikacjami bankowymi na urządzenia mobilne.
  • 3 grudnia - Warsztat firmy Ericpol: Posmakuj z nami Continuous Integration. Wywar z Agile podany z Javą.
  • 4 grudnia - Warsztat firmy Ericpol: Agile – koncepcja zwinnego podejścia do produkcji oprogramowania.
  • 5 grudnia - Warsztat firmy Comarch: Technologie mobilne w telemedycynie.
  • 6 grudnia - Finał Turnieju Robotów
  • 11 grudnia - Turniej Gier Komputerowych

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu, zarejestrowania się na stronie www.bait.BEST.krakow.pl do 21 listopada, a także odwiedzenia naszego profilu na portalu facebook: www.facebook.com/BEST.BAIT

BEST Automatics & IT Festival

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl