Konferencja PV Power Plants po raz pierwszy w Polsce - KONFERENCJA - FOTOWOLTAIKA - INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE - FEED-IN TARIFFs - RYNEK ENERGII SŁONECZNEJ - ELEKTROWNIE SŁONECZNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konferencja PV Power Plants po raz pierwszy w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konferencja PV Power Plants po raz pierwszy w Polsce

Konferencja PV Power Plants po raz pierwszy w Polsce
fot. sxc.hu

Konferencja PV Power Plants - EU 2013 daje wgląd w bieżące wydarzenia w europejskim sektorze energii słonecznej, koncentrując się na wschodzących rynkach. Wydarzenie będzie również koncentrować się na kwestiach technicznych oraz skupiać się na sprawie normalizacji i zapewnienia jakości, finansowania i ubezpieczenia dużych projektów fotowoltaicznych, jak również przekazywania energii. Po Pradze, Paryżu i Wiedniu konferencja będzie teraz miała miejsce w Warszawie. Polska i jej nowe przepisy dotyczące fotowoltaiki oraz dalsze rynki wschodnie będą głównym tematem tego wydarzenia. Konferencja odbędzie się w dniach 14 i 15 marca 2013 roku.

Zważywszy, że fotowoltaika staje się coraz tańsza a ceny energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych rosną, instalacje słoneczne coraz bardziej wkraczają w obszar, który jest tradycyjnie domeną dużych, konwencjonalnych elektrowni. Dlatego segment rynku farm słonecznych jest coraz bardziej opłacalny dla silnych finansowo inwestorów. Kolejną zaletą jest również prędkość realizacji. Elektrownie o dużej wydajności o mocy 100 MW i powyżej mogą być zainstalowane w ciągu kilku miesięcy przy użyciu fotowoltaiki.

Konferencja PV Power Plants oferuje ważne informacje do podjęcia odpowiedzialnego zadania, które stoi przed rynkiem fotowoltaicznym. Dokładne analizy technicznych, finansowych, podatkowych i prawnych aspektów są kluczowe dla powodzenia projektów fotowoltaicznych elektrowni. PV Power Plants Europe 2013 zawiera przegląd tych ważnych zagadnień. Nowe wyzwania po okresie feed-in-tariff będą omówione, jak również nowe modele biznesowe. Dostarczone będą również informacje na temat planowania i zarządzania, akceptowalności, ubezpieczenia i finansowania, instalacji i eksploatacji dużych elektrowni fotowoltaicznych. Ważnymi zagadnieniami konferencji będą również procesy normalizacyjne i gwarancja jakości. Dodatkowo będzie także analizowana integracja sieci, która stanowi szczególne wyzwanie dla rynku elektrowni fotowoltaicznych.

Wschodnioeuropejskie kraje mają jeszcze do odegrania znaczącą rolę na rynku dużych instalacji fotowoltaicznych. Spadające ceny mogłyby jednak spowodować umiarkowany wzrost na przykład w Bułgarii i Słowenii. Oba kraje wprowadziły systemy taryf, które są znacznie wyższe niż w Niemczech i we Włoszech. Inne kraje, takie jak Polska mają także takie plany.

Konfererencja PV Power Plants - EU zyskała rangę doskonałego miejsca spotkań z licznymi możliwościami profesjonalnej wymiany i współpracy. Referenci i publiczność będą omawiać bieżące wydarzenia w branży, w sposób istotny dla biznesu. Językiem konferencji jest język angielski. Oczekiwana liczba uczestników to 200 osób z całego świata.

Więcej informacji: http://www.solarpraxis.de/en/conferences/pv-power-plants-eu-2013/general-information/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl