Zewnętrzne kamery IP z filtrem ICR oraz diodami LED - CCTV - NADZÓR WIDEO - MONITORING WIZYJNY - IP66 - DIODY LED - PODŚWIETLENIE LED - SYSTEMY NADZORU - KAMERY IP - FILTR ICR - 802.3AF
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zewnętrzne kamery IP z filtrem ICR oraz diodami LED
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zewnętrzne kamery IP z filtrem ICR oraz diodami LED

Zewnętrzne kamery IP z filtrem ICR oraz diodami LED
fot. Planet

Firma Planet, producent sprzętu sieciowego oraz monitoringu IP, wprowadza na rynek 3-megapikselowe kamery ICA5350V oraz ICA-3350V. Obie kamery zostały przeznaczone do nadzoru zewnętrznego, posiadają zabezpieczenia IP66 chroniące je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz przed aktami wandalizmu.

Kamery te zostały wyposażone w wysokiej jakości 3-megapikselowy sensor, dzięki czemu są w stanie nagrywać obraz w rozdzielczości do 2048x1536 px. Bardzo wysoka jakość obrazu pozwala na dostrzeżenie więcej istotnych szczegółów niż w przypadku tradycyjnej metody nadzoru CCTV.

Obie kamery zostały wyposażone w diody LED, dzięki czemu mogą prowadzić całodobowy monitoring. Model ICA-3350V posiada 24 diody i jest w stanie nagrywać obraz w całkowitych ciemnościach na odległości do 25 metrów. Model ICA-5350V posiada 12 diod LED i bezproblemowo nagrywa obraz na odległości do 20m.

Filtr ICR oraz zmienna ogniskowa

Oba modele kamer zewnętrznych zostały wyposażone w wbudowany filtr ICR, dzięki czemu mogą one nagrywać klarowny obraz w słabych warunkach oświetleniowych. Kamery również zostały wyposażone w obiektyw o zmiennej ogniskowej, przez co można odpowiednio ją dostosować do aktualnie panujących potrzeb. Kąty widzenia pozwalają na obserwację dużej przestrzeni, co w połączeniu z wysoką rozdzielczością daje skuteczne oraz ekonomiczne rozwiązanie do monitoringu.

Zalety wykorzystania PoE

 3 megapikselowe kamery marki PLANET obsługują PoE w standardzie 802.3af. Instalacje PoE niosą wiele korzyści nie tylko materialnych, ale również estetycznych. Kamery, dzięki wykorzystaniu PoE, nie muszą być instalowane w pobliżu źródeł zasilania. Dane oraz zasilanie jest przesyłane za pomocą kabla Ethernet. Zaletami takiej instalacji jest przede wszystkim doprowadzenie tylko jednego kabla do kamery, co również wpływa na szybkość oraz łatwość instalacji. Kamery posiadają dwuletnią gwarancję producenta, sugerowane ceny detaliczne wynoszą około 1900 zł.

Kamera IP Planet ICA-5350V Kamera Planet ICA-5350V 

Podstawowe funkcje:

 • 3 Mega-Pixel CMOS
 • Zmienna ogniskowa: f 3.0-9.0mm z automatyczną przysłoną i filtrem ICR
 • Kąty widzenia 40 ~ 97 stopni poziomo / 30 ~ 81 stopni pionowo
 • Podgląd w wysokiej rozdzielczości QXGA (2048 x 1536) pikseli
 • Minimalne oświetlenie 0.5Lux @ F1.2
 • Inteligentna detekcja ruchu do 10 stref
 • Filtr ICR gwarantujący wyraźny obraz w dzień i w nocy
 • Multiprofilowe kodowanie H.264 / MPEG-4 / M-JPEG
 • Obsługa CBR i VBR oraz rozszerzonego VBR
 • Rozdzielczość 3MP lub tryb 1080p
 • Do 30 klatek na sekundę
 • Cyfrowy WDR pozwalający na zachowanie przejrzystości obrazu nawet przy tylnym podświetleniu
 • Filtr anty szumowy 3D
 • Nadzór w dzień oraz w nocy

Źródło: Planet

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl