Świąteczne iluminacje wokół domu - ILUMINACJE - CHOINKA - OŚWIETLENIE LED - PODŚWIETLENIE LED - KARTKA ŚWIĄTECZNA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Świąteczne iluminacje wokół domu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Świąteczne iluminacje wokół domu

Świąteczne iluminacje wokół domu
fot. LARS

Oświetlenie, które sprawi, że elewacje, balkony, okna naszych domów oraz ogrody wokół nich rozbłysną świąteczną atmosferą.

Każdego roku w czasie Świąt Bożego Narodzenia ulice polskich miast stają się coraz bardziej kolorowe. Świąteczny nastrój podkreślają oryginalnie ozdobione miejskie latarnie, gigantyczne choinki oraz liczne bożonarodzeniowe jarmarki. Moda na gwiazdkowo-noworoczne iluminacje przyszła do nas zza oceanu i na dobre zagościła nie tylko na ulicach i placach dużych miast, ale także w naszych domach i mieszkaniach.

Najbardziej efektownym elementem świątecznej dekoracji wokół domu jest specjalne oświetlenie. Zwykle decydujemy się na wykorzystanie do tego celu rozmaitych, kolorowych lampek i przewodów świetlnych, którymi obrysowujemy kształt całego domu lub jego detale, m.in. wnęki okienne, schody, balustrady, kominy itp. Stroimy także drzewa i krzewy w ogrodzie, altany oraz ogrodzenie. Pomysłów i możliwości jest wiele. Jakie „światełka” będą jednak najlepsze, a przy tym najbardziej energooszczędne i odporne na trudne warunki atmosferyczne? Dokonując wyboru warto zastanowić się nad oświetleniem opartym na technologii LED.

 – Dekoracje świetlne z diodami LED stają się coraz bardziej popularne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim funkcjonalnych. LED-owe węże świetlne są bardzo elastyczne, wytrzymałe, bezpieczne w użytkowaniu i pobierają znacznie mniej prądu niż tradycyjne lampki choinkowe. Do stosowania w otoczeniu przydomowym naszym klientom polecamy m.in. kolorowe węże świetlne oraz węże LED, a także przewody LedTEC i LedNEON. Za ich pomocą można układać fantazyjne, kolorowe, świąteczne wzory, ozdabiać ściany, schody, okna, drzewa i tworzyć świąteczne iluminacje wokół domu, jakie tylko przyjdą nam do głowy. Obok takich dekoracji z pewnością żaden Św. Mikołaj nie przejdzie obojętnie – mówi Mariusz Gawroński, specjalista ds. oświetlenia w firmie LARS.

Świąteczne iluminacje LED wokół domufot. LARS

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl