Energia wiedzy i nowości na targach Expopower - OŚWIETLENIE - ENERGETYKA - EXPOPOWER - TARGI - POZNAŃ - TIM - MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE - KABLE I PRZEWODY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Energia wiedzy i nowości na targach Expopower
drukuj stronę
poleć znajomemu

Energia wiedzy i nowości na targach Expopower

Energia wiedzy i nowości na targach Expopower

W tym roku targi Expopower (14-16 maja 2013 r.) odbędą się przy współudziale partnera strategicznego – sieci hurtowni TIM SA. Z myślą o specjalistach przygotowano dni tematyczne (inteligentny budynek, efektywność energetyczna oraz rozwiązania dla przemysłu), ofertę firm z kilkunastu krajów oraz szereg bezpłatnych konferencji z zakresu oświetlenia, systemów elektroenergetycznych czy marketingu.

W Poznaniu przez 3 dni targów Expopower ponad 200 firm zaprezentuje rozwiązania z zakresu: energetyki, elektrotechniki, oświetlenia, maszyn i urządzeń elektrycznych, przewodów i łączników, sterowania i kontroli, akcesoriów układów automatyki, instalacji odgromowe czy budownictwa energetycznego i ochrony środowiska w energetyce (pawilony 7,7A i 8).

TIM szkoli na targach

Dodatkowo TIM SA – tegoroczny partner targów Expopower - przygotowała cykl bezpłatnych szkoleń. Pierwszego dnia Expopower (14 maja) odbędzie się szkolenie pt. „Inteligentne Budynki – luksus czy oszczędności”. M.in. omówione zostaną inteligentne rozwiązania do zastosowania w mieszkaniach, domach, biurowcach czy hotelach, oraz przedstawione korzyści, jakie może dać inwestorowi i instalatorowi posiadanie systemu IB. Nie zabraknie także tematyki oświetlenia (LED, świetlówki, żarówki i metalohalogeny).

W drugi dzień Expopower – odbędzie się szkolenie pt. „Silniki elektryczne w przemyśle – zasilanie, zabezpieczanie, sterowanie”, podczas którego omówiony zostanie pełen zakres  związany z tym zagadnieniem: od rodzajów silników i metod sterowania, poprzez zabezpieczenia, zakłócenia emitowane przez „zespół napędowy”, po przewody i kable stosowane do zasilania silnika, a na ekranach kończąc.

Trzeci dzień targów to szkolenie z zakresu efektywności energetycznej pt. Jak zaoszczędzić na energii elektrycznej? Poznamy najbardziej energochłonne urządzenia w przemyśle oraz w pomieszczeniach biurowych i użyteczności publicznej. Nie zabraknie zagadnień z zakresu norm prawnych, audytu energetycznego, czy korzyści proponowanych rozwiązań z punktu widzenia elektroinstalatorów i inwestorów.

Wstęp na szkolenia organizowane przez TIM SA jest bezpłatny - rejestracja na stronie www.szkolenia.tim.pl.

Energooszczędnie w oświetleniu

Po raz czwarty na EXPOPOWER w Poznaniu będzie gościła konferencja odbywająca się pod patronatem Polskiego Komitetu Oświetleniowego i Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego POL-Lighting, Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz Wielkopolskiej Izby Inżynierów Budownictwa – „Energooszczędność w oświetleniu”.

Eksperci przedstawią rozwiązania ukierunkowanych  na efektywność  energetyczną i korzyści środowiskowe, a także aktualności techniczno-prawno-finansowe dla  inwestorów. Podczas tegorocznych referatów planowane są m.in. tematy  oświetlenia drogowego w związku z programem SOWA,  modernizacji budynków użyteczności publicznej czy systemu monitorowania oświetlenia zewnętrznego w gminach.

Nowe rozwiązania systemu elektroenergetycznego

Układy elektryczne dla fotowoltaiki oraz rozdzielnice SN z SF6 – to dwa główne tematy XI Konferencji OP SEP z cyklu Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia, która odbędzie się drugiego dnia Expopower, 15 maja. Wstęp na XI Konferencję jest bezpłatny po przesłaniu do dnia 10 maja 2013 r. zgłoszenia uczestnictwa (do pobrania ze stron: www.sep.com.pl oraz www.sep.poznan.pl).

Informacje o pozostałych wydarzeniach targów Expopower na stronie: www.expopower.pl

Wstęp na targi Expopower po rejestracji jest bezpłatny.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl