Trwały miernik energii cieplnej o kompaktowych rozmiarach - OGRZEWANIE - INSTALACJE GRZEWCZE - MIERNIKI - MIERNIK CIEPŁA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Trwały miernik energii cieplnej o kompaktowych rozmiarach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Trwały miernik energii cieplnej o kompaktowych rozmiarach

Trwały miernik energii cieplnej o kompaktowych rozmiarach

Spółka Itron Inc. wprowadziła na rynek nowy miernik energii cieplnej. Zastosowana w nim technologia naddźwięków pozwoli dostawcom usług z całego świata uzyskiwać jeszcze bardziej dokładne i niezawodne pomiary w systemach grzewczych oraz chłodniczych, jak również dostarczy im danych na temat modeli wykorzystania tych zasobów przez odbiorców.

Itron CF-UltraMaxx V to kompaktowe urządzenie wyposażone w zaawansowane, sprawnie działające funkcje pomiarowe do analizy danych. Może ono dokonywać pomiarów w szerokim zakresie - od bardzo niskich do bardzo wysokich wartości przepływu w obrębie osiedli mieszkaniowych. Dostępne będą: wersja kapsułowa oraz wmontowana w instalację - rurowa. Pierwsza z nich ma charakter modułowy i pozwala na wymianę sprzętu bez konieczności zdejmowania obudowy miernika z instalacji rurowej. Montaż obu wersji jest jednakowo prosty i szybki.

Najnowszy produkt firmy Itron dostarcza użytkownikowi kompleksowych informacji na temat działania systemu grzewczego lub chłodniczego w danym okresie, z uwzględnieniem wartości przepływu, pojemności, poboru energii i opłat za usługę. Miernik można dowolnie konfigurować pod kątem komunikacji z użytkownikiem i dostosować do konkretnych wymogów klienta, jak również do cech geograficznych obszaru, w którym ma być zainstalowany. Ponadto urządzenie oferuje dwa ważne, innowacyjne rozwiązania: demontowalny kalkulator o wysokiej czytelności, który można przymocować do miernika w dowolnej pozycji, oraz opatentowaną metodę plombowania czujnika, która zwiększa bezpieczeństwo instalacji, automatycznie blokując plombę, a tym samym chroniąc miernik przed fałszowaniem odczytów.

- Innowacyjne funkcje, zakres działania oraz elastyczność sprawiają, że kompaktowy miernik energii cieplnej Itron będzie dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertą. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań, Itron wprowadza na rynek jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń tego typu. Jego dokładność, skuteczność i długi czas działania to cechy czyniące go oczywistą alternatywą dla innych dostępnych obecnie mierników energii cieplnej - powiedział Gavin Van Tonder, wiceprezes Itron ds. marketingu w sektorze wodociągowym. 

Źródło: Itron

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl