"Gwiazdka" w ofercie RWE dla gospodarstw domowych - RWE - CENY ENERGII - SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ - ODBIORCY ENERGII
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności "Gwiazdka" w ofercie RWE dla gospodarstw domowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

"Gwiazdka" w ofercie RWE dla gospodarstw domowych

Najnowsza oferta RWE Polska dla gospodarstw domowych zawiera zapisy, w wyniku których, w określonych przypadkach klienci spółki mogą stracić na jej przyjęciu – zwraca uwagę „Dziennik Gazeta Prawna”. Gazeta przypomina, że od 1 lipca RWE Polska obniży ceny energii elektrycznej dla gospodarstw domowych o 4%. Obniżka ta obowiązywać będzie jednak tylko do następnej zmiany taryfy.

RWE proponuje swoim klientom skorzystanie z promocji. Jeżeli do 30 czerwca zamienią oni umowy standardowe na czasowe, uzyskają dodatkowe 2% upustu od obowiązującej taryfy (w przypadku umowy do końca 2014 r.), 3% (dla umowy do 2015 r.) lub 4% w przypadku umowy do 31 grudnia 2016 r.

DGP zwraca jednak uwagę, że w proponowanej klientom umowie czasowej znajduje się klauzula, zgodnie z którą w przypadku wcześniejszego jej zerwania, klient zobowiązany będzie do zapłaty 25 zł za każdy miesiąc do końca obowiązywania umowy. Kara za opuszczenie RWE na 12 miesięcy przed terminem wyniesie więc 300 zł. Oszczędności, które klient może osiągnąć w tym okresie wynoszą natomiast według gazety tylko ok. 81 zł.

RWE twierdzi, że z jego oferty skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy klientów i tłumaczy, że kary umowne za wcześniejsze zerwanie umowy występują np. w przypadku świadczenia usług telekomunikacyjnych – czytamy w DGP.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl