Raspberry Pi model A z modułem kamery - KAMERA WIDEO - RS COMPONENTS - RASPBERRY PI - PI CAMERA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Raspberry Pi model A z modułem kamery
drukuj stronę
poleć znajomemu

Raspberry Pi model A z modułem kamery

Raspberry Pi model A z modułem kamery

Nowe atrakcyjne zestawy Raspberry Pi w ofercie RS Components 

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor w dziedzinie elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, wzbogaciła swoją ofertę o dwa nowe zestawy, w których skład wchodzi płytka Raspberry Pi Model A i moduł kamery. Atrakcyjne cenowo zestawy dają szerokie możliwości stosowania w układach wymagających niskiego poboru mocy i wysokiej jakości obrazu, szczególnie w przypadku urządzeń mobilnych, w których rozmiar i waga mają kluczowe znaczenie.

Pierwszy zestaw, w cenie 126,43 zł (plus koszt dostawy i VAT), zawiera platformę Raspberry Pi Model A i niewielki, lekki moduł kamery. Drugi zestaw obejmuje dodatkowo kartę SD 4 GB i zainstalowano na niej system operacyjny. Cena zestawu wynosi zaledwie 147,91 zł (plus koszt dostawy i VAT). Oba zestawy to oszczędność ponad 10% w porównaniu do cen jednostkowych.

Raspberry Pi Model A to niskoprofilowa wersja płytki o rozmiarach karty kredytowej, wyposażona w pamięć RAM 256 MB i jeden port USB. Brak w niej złącza Ethernet. Moduł kamery, o niewielkich rozmiarach — 25 mm x 20 mm x 9 mm i wadze 3 g, zawiera wbudowany czujnik CMOS o rozdzielczości 5 megapikseli, umożliwiający wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 2592 x 1944 pikseli oraz nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p z szybkością 30 klatek na sekundę, 720p z szybkością 60 klatek/s oraz 640x480p z szybkością 60 lub 90 klatek/s. Moduł kamery podłącza się do modelu A Raspberry Pi za pośrednictwem krótkiego kabla taśmowego, a do sterowania wykorzystuje się interfejs CSI i I2C.

Obydwa zestawy są dostępne bezpośrednio z magazynu RS, z wysyłką w dniu złożenia zamówienia i dostarczane do 24h lub do 48h (w zależności od lokalizacji firmy klienta).

Źródło: RS

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl