Farnell element14   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Schneider Acti 9 - modułowy, niskonapięciowy system dystrybucji energii
drukuj stronę
poleć znajomemu

Schneider Acti 9 - modułowy, niskonapięciowy system dystrybucji energii

Schneider Acti 9 - modułowy, niskonapięciowy system dystrybucji energii
fot. RS Components

Firma RS Components, globalny dostawca produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, wprowadziła do oferty nową serię aparatury modułowej niskiego napięcia Schneider Electric  – system dystrybucji energii Acti 9™.

Seria Acti 9 zastępuje produkty Multi 9. Jest to modułowy system o dużej wydajności obejmujący urządzenia niskonapięciowe, takie jak rozłączniki, styczniki, przełączniki przemysłowe oraz mierniki energii. System ten został zaprojektowany w celu zapewnienia podstawowego bezpieczeństwa podczas konserwacji i obsługi urządzeń, nawet w najbardziej wymagających sieciach oraz warunkach. Jest przeznaczony do zastosowań związanych z zarządzaniem obiektami i sterowaniem urządzeń.

Zaawansowane technologie i funkcje systemu zapewniają bezpieczeństwo, prostotę obsługi oraz wydajność eksploatacji instalacji. Funkcja VisiSafe™ gwarantuje, że system poniżej wyłącznika jest zawsze bezpieczny, niezależnie od przepięć, zużycia elementów lub doświadczenia operatora.  Wyłącznik Acti 9 to jedyne urządzenie zapewniające 2. klasę izolacji osłony przedniej dzięki dwukrotnie większemu odstępowi pomiędzy powierzchnią wyłącznika a jego elementami wewnętrznymi niż wymagają tego normy branżowe.

Zaprojektowana w celu optymalizacji wydajności funkcja VisiTrip™ umożliwia szybkie wykrywanie i usuwanie usterek w sieci. Dzięki temu skraca się czas przestojów i uzyskuje ciągłość pracy bez zakłóceń, co ma szczególne znaczenie w miejscach takich jak szpitale i centra danych.

Elastyczny i skalowalny system Acti 9 zapewnia prostą obsługę dystrybucji energii w obiektach i instalacjach przemysłowych. Można go również dostosować do nowych norm instalacji lub wymagań związanych z konkretnymi budynkami. Miniaturowe wyłączniki Acti 9 są zgodne z normami IEC/EN 947 IEC/EN 947 i IEC/EN 898. Montaż oraz obsługa systemu są bardzo łatwe – wykonywanie połączeń kablowych jest bezpieczniejsze i łatwiejsze dzięki podwójnym zaciskom oraz zmniejszeniu liczby przewodów o połowę. Ergonomiczny interfejs zapewnia większą czytelność, a osłony zacisków IP2-B gwarantują bezpieczeństwo połączeń. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów, takich jak system kłódek, blok przyłączeniowy oraz uszczelniane osłony zacisków.

System Acti 9 można zamówić bezpośrednio w firmie RS Components z wysyłką w dniu złożenia zamówienia. Dostawa do 24h lub do 48h w zależności od lokalizacji formy klienta.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl