Targi Expopower 2014 – podwójnie doładowane - POZNAŃ - MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE - EXPOPOWER 2014
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi Expopower 2014 – podwójnie doładowane
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi Expopower 2014 – podwójnie doładowane

Targi Expopower 2014 – podwójnie doładowane
fot. MTP

Majowe targi Expopower to dobra okazja by w pierwszym półroczu przyjrzeć się międzynarodowym rozwiązaniom z zakresu przemysłu wytwarzania energii. W Poznaniu wystawcy prezentują swoją ofertę z obszaru: energetyki, elektrotechniki, oświetlenia, maszyn i urządzeń elektrycznych, przewodów i łączników, sterowania i kontroli, akcesoriów układów automatyki, instalacji odgromowe czy budownictwa energetycznego i ochrony środowiska w energetyce. Nie brakuje także rozwiązań z zakresu telekomunikacji energetycznej, smart grids czy energii odnawialnej.

Expopower 2014, które odbędą się w dniach 13-15 maja, to nie tylko miejsce spotkań dla decydentów z sektora energetycznego i prezentacji technologii jutra, ale także okazja do dyskusji na temat kierunków rozwoju.

Dzięki współpracy z partnerami strategicznymi targów ENEA S.A. oraz TIM S.A., targi zyskały niezwykłą możliwość uatrakcyjnienia ekspozycji ale również sposobność dotarcia do jeszcze szerszej grupy profesjonalnych odbiorców.

Wśród wystawców targów są już między innymi: ABB, Mikronika, Elektromontaż Poznań S.A., Elektrobudowa S.A., ENEA S.A., ENEA Operator, Jean Muller Polska, Siba, ZPUE S.A.

Więcej informacji na www.expopower.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl