Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie - SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie

Farnell element14 doceniony za etykę w biznesie
fot. Farnell element14

Firma Farnell element14, czołowy masowy dystrybutor podzespołów elektronicznych, czwarty raz z rzędu została zaliczona przez Instytut Ethisphere do grona najbardziej etycznych firm świata. Instytut Ethisphere to wiodąca międzynarodowa organizacja promująca tworzenie, rozwijanie i rozpowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie etyki biznesu, nadzoru nad firmami, zrównoważonego wzrostu i przeciwdziałania korupcji.

To już ósma edycja plebiscytu Instytutu Ethisphere na Najbardziej Etyczną Firmę Świata (WME). Wyróżnienie jest przyznawane każdego roku firmom, które stosując etyczne praktyki biznesowe, dają przykład innym i w swoich sektorach rynkowych są wzorem do naśladowania.

 – Z radością przyjęliśmy informację o wyróżnieniu nas tytułem jednej z Najbardziej Etycznych Firm Świata. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że Farnell element14 został nią wyróżniony już czwarty raz z rzędu. Prowadzimy szereg inicjatyw, które sprawiają, że jesteśmy liderami w obszarach etyki, nadzoru nad firmą i działania w sposób społecznie odpowiedzialny. Wszyscy nowi pracownicy Farnell element14 zapoznają się z naszym kodeksem postępowania, obejmującym wyznawane przez nas wartości – najważniejsi są zawsze klienci i dostawcy. Ponadto, stawiamy na pracę grupową, innowacyjność, rozwój kadr, spójność i zaufanie. Te wartości przyświecają wszystkim naszym działaniom biznesowym i są stale przypominane naszym pracownikom – ocenia Steven Webb, Company Secretary, Farnell element14.

 – Cała społeczność Najbardziej Etycznych Firm Świata wyraża przekonanie, że dla klientów, pracowników, inwestorów i organów nadzorczych, niezwykle istotną kwestią jest zaufanie, a najlepszą drogą do jego zdobycia jest etyczne postępowanie i właściwy nadzór nad firmą. Farnell element14 przynależy do społeczności firm pragnących osiągać najlepsze wyniki dzięki stosowaniu etycznych praktyk biznesowych. Gratuluję Farnell element14 tego osiągnięcia – powiedział Timothy Erblich, prezes Ethisphere.

Do grona Najbardziej Etycznych Firm Świata mogą zostać zaliczone firmy, które spełniają kryteria Ethics Quotient™ Instytutu Ethisphere. Są one rezultatem wieloletnich prac nad stworzeniem standardu, który pozwalałby oceniać działania firm w obiektywny i spójny sposób.

Pełną listę Najbardziej Etycznych Firm Świata w 2014 roku można znaleźć na stronie http://ethisphere.com/worlds-most-ethical/wme-honorees/ 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl