Największa na świecie tekstylna instalacja oświetleniowa - OŚWIETLENIE LED - TEKSTYLIA - MODUŁY LED - HORECA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Największa na świecie tekstylna instalacja oświetleniowa
drukuj stronę
poleć znajomemu

Największa na świecie tekstylna instalacja oświetleniowa

Największa na świecie tekstylna instalacja oświetleniowa
fot. Philips

Philips zaprezentował największą na świecie tekstylną instalację oświetleniową, o powierzchni 37 m2. Instalację podziwiać można w drezdeńskim centrum handlowym Centrum Galerie.

Na panelach tekstylnych o zróżnicowanych wymiarach i fakturach wyświetlane są dynamiczne treści generowane przez barwne diody LED. Powstałe w ten sposób eklektyczne, zmienne efekty wizualne potęgują estetyczne wrażenia towarzyszące zakupom w jednej z najbardziej luksusowych trzypiętrowych galerii handlowych Europy.

Tekstylny system oświetlenia Philips składa się z tekstylnych paneli akustycznych ze zintegrowanymi wielobarwnymi modułami LED, które wytłumiają dźwięki i tworzą we wnętrzu wyjątkową atmosferę dzięki wyświetlanym na nich dynamicznym obrazom. Każdy panel instalacji prezentowanej w drezdeńskiej Centrum Galerie wykonano z sześciu tekstylnych modułów oświetleniowych ze zintegrowaną matrycą LED RGB oraz sterownikiem i cyfrowym systemem regulacji. Modułowa konstrukcja instalacji oferuje architektom i specjalistom z zakresu oświetlenia większą swobodę w projektowaniu wnętrz oraz kształtowaniu estetyki i akustyki dużych obiektów komercyjnych, takich jak centra handlowe, hotele, restauracje i biura.

 – Tekstylna instalacja oświetleniowa Philips oferuje rzeczywistą wartość dodaną, tworząc we wnętrzu Centrum Galerie tętniącą życiem, swobodną atmosferę, a jednocześnie podkreślając imponujące rozmiary naszego centrum handlowego i rozwiązując problemy z akustyką typowe dla dużych zamkniętych przestrzeni – wyjaśnia kierownik galerii handlowej Stefan Dorster.

Wykorzystanie w jednym projekcie tekstyliów, akustyki i światła to efekt połączenia specjalistycznej wiedzy z dziedziny technik oświetleniowych i designerskich materiałów dźwiękochłonnych firm Philips i Kvadrat Soft Cells.  

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl