Ruszyła rejestracja odwiedzających na Targi Maintenance i SyMas - PRODUKCJA - KRAKÓW - TARGI - UTRZYMANIE RUCHU - MAINTENANCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Ruszyła rejestracja odwiedzających na Targi Maintenance i SyMas
drukuj stronę
poleć znajomemu

Ruszyła rejestracja odwiedzających na Targi Maintenance i SyMas

Ruszyła rejestracja odwiedzających na Targi Maintenance i SyMas

Trwa odliczanie do rozpoczęcia jedynych w Polsce i cieszących się coraz większą popularnością Targów Utrzymania Ruchu Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Targami Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Imprezy tematycznie ze sobą korespondują, dzięki czemu spektrum wystawców i odwiedzających będzie wyjątkowo szerokie. Na targi zapraszamy w dniach 29 i 30 października do Hali EXPO Kraków.

Lista wystawców jest w tym roku imponująca, pojawią się firmy nie tylko z Polski ale z całej Europy. Na szczególną uwagę zasługuje pawilon wystawców z Niemiec i Holandii. Targi zgromadzą najlepszych europejskich specjalistów z obydwu branż z ponad 150 firm.

Na długiej liście powodów, dla których warto odwiedzić imprezę znajdą się też wydarzenia towarzyszące - konferencje i seminaria.

 – Tegoroczny program zapowiada się  bardzo interesująco. Jestem przekonana, że czas spędzony z nami na targach zaowocuje nie tylko wiedzą, ale również nowymi doświadczeniami – przekonuje Kierownik Organizacji Targów Katarzyna Banach.

W programie towarzyszącym jak co roku znajdą się bezpłatne dla wszystkich odwiedzających seminaria learnShops™ oraz szkolenie pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu dostarczające przede wszystkim praktycznej wiedzy dla przedstawicieli działów produkcji i utrzymania ruchu.

 – Wśród znakomitych ekspertów, którzy poprowadzą szkolenia znajda się m.in. Kazimierz Wiercigroch z Grupy Żywiec S.A,. Szymon Jakubowski z Volvo Polska czy Arkadiusz Maciaś z firmy Profen. Warto posłuchać wypowiedzi praktyków, sprawdzić czy podobne sytuacje nie mają miejsca w naszej firmie i jak można im zaradzić – przekonuje Specjalista ds. Organizacji Targów Karol Miernikiewicz.

Partner Targów – wydawca magazynu Powder&Bulk przygotował również Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich, która odbędzie się pierwszego dnia targów.

Szczegóły na temat imprezy i programu towarzyszącego znajdą Państwo na stronach imprez: www.easyfairs.com/pl/mtc2014 oraz www.easyfairs.com/pl/symas2014

Tam można również dokonać rejestracji online umożliwiającej bezpłatny wstęp na targi. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl