Nowa gama baterii alkalicznych „Industrial by Duracell” do zastosowań przemysłowych - ZASILANIE - BATERIE - RS COMPONENTS - INDUSTRIAL BY DURACELL - PROCELL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa gama baterii alkalicznych „Industrial by Duracell” do zastosowań przemysłowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa gama baterii alkalicznych „Industrial by Duracell” do zastosowań przemysłowych

Nowa gama baterii alkalicznych „Industrial by Duracell” do zastosowań przemysłowych
fot. RS Components

Baterie Procell o wysokiej wydajności — nowa nazwa „Industrial by Duracell” i dotychczasowe wysokie standardy precyzji i niezawodności

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów dla inżynierów, poszerza swoją ofertę o nową gamę wysokowydajnych baterii „Industrial by Duracell”. Jest to wiodąca na rynku gama baterii alkalicznych Duracell, znana dotychczas pod nazwą Procel, która bazuje na dobrze znanej marce poprzedniej wersji i jest przeznaczona dla użytkowników przemysłowych.

Zaprojektowane specjalnie pod kątem specjalistycznych potrzeb w zakresie zastosowań profesjonalnych i przemysłowych, baterie te są produkowane zgodnie z normą IEC 60086 i ISO 9000. Zapewniają wysoką wydajność w urządzeniach o wysokim poborze mocy. Duracel dokłada wszelkich starań, aby zwiększyć wydajność i pojemność baterii w celu zapewnienia ich niezmiennej konkurencyjności i wielkości ich dostaw.

Baterie „Industrial by Duracell” to niezawodne i elastyczne rozwiązanie z dziedziny zasilania dla szerokiej gamy zastosowań, zapewniające niezawodność nawet po kilku latach przechowywania. Baterie działają w przedziale temperatur od –20ºC do +54ºC.

Baterie „Industrial by Duracell” dostępne w standardowych rozmiarach AA, AAA, C, D (1,5 V) i PP3 (9 V) są oferowane przez RS Components na całym świecie i dostępne w ofercie magazynowej.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl