Biznes z dobrą energią na Targach Kielce - ENERGETYKA - USTAWA O OZE - ENEX - TARGI KIELCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Biznes z dobrą energią na Targach Kielce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Biznes z dobrą energią na Targach Kielce

Biznes z dobrą energią na Targach Kielce
fot. Targi Kielce

Już od osiemnastu lat, przez dwa marcowe dni w Targach Kielce króluje tematyka ściśle powiązania z energetyką, elektrotechniką oraz energią odnawialną. XVIII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX: Nowa Energia to miejsce, w którym corocznie blisko 100 firm prezentuje urządzenia energetyczne i elektroenergetyczne, najnowsze technologie armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem czy kotłowni opalanych biomasą.

Stoiska wypełnia sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją tych już istniejących. Równolegle z targami branży energetycznej w Targach Kielce odbywają się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH - wydarzenie poświęcone  nowoczesnym technologiom stosowanym w gospodarowaniu odpadami oraz innowacyjnym rozwiązaniom sprzętowym oraz działaniom sprzyjającym ochronie środowiska, które stanowią kompleksowe dopełnienie oferty ENEX-u.

Każdego roku targowe hale odwiedzane są przez 6 tys. gości – potencjalnych klientów i partnerów biznesowych naszych wystawców.

Merytoryczne wsparcie branżowych partnerów wystaw corocznie owocuje szeregiem konferencji, spotkań i debat. Targi coraz częściej są miejscem nie tylko prezentowania innowacji produktowych oraz oferty firm, ale stanowią też przestrzeń, w której poruszane są problemy palące dla branży, komentowane są ustawy, wyjaśniane przepisy i dyskutowane nowe rozwiązania. We wszystkich konferencjach, które organizatorzy proponują wystawcom i zwiedzającym targi, nazywanych roboczo „Kieleckimi spotkaniami z energią”, bierze zawsze udział blisko 1500 osób.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich zorganizuje konferencję „Energetyka prosumencka w ustawie o odnawialnych źródłach energii”. Poruszone zostaną na niej między innymi zagadnienia dotyczące ustawy o OZE.

Forum Technologiczne redakcji GLOBEnergia zaprasza na spotkania będące okazją do przygotowania się na zmieniający się rynek instalacji odnawialnych źródeł energii. W ramach tego dwudniowego wydarzenia odbędzie się 5 marca VIII FORUM POMP CIEPŁA, a 6 marca VI FORUM SOLAR+. Przez dwa dni eksperci będą czuwać w ramach PASAŻU ENERGETYCZNEGO, grupy stoisk redakcji GLOBENERGIA i czekać na pytania od zainteresowanych.

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska przygotowała ważne merytoryczne spotkanie - XIV Konferencję  „Odnawialne źródła energii - NOWA USTAWA OZE”, podczas której specjaliści będą dyskutować między innymi o aktualnej sytuacji i perspektywach rozwojowych energetyki wiatrowej, krajowych możliwościach podaży biomasy do produkcji energii elektrycznej oraz o rozwoju małych elektrowni wodnych.

W programie targów pojawi się także konferencja „Kluczowe zagadnienia energetyki jądrowej”, sympozjum naukowo-techniczne dotyczących zaawansowanych technologii i materiałów funkcjonalnych do przewodzenia, przetwarzania i magazynowania energii.

Wśród wielu konferencji zaplanowanych na drugi dzień targów będzie mieć miejsce między innymi konferencja „Inwestycje w elektrownie wodne” organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw OZE oraz kwartalnik Energetyka Wodna, przy współpracy Towarzystwa Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych a także przygotowana przez ŚCITT konferencja Zrównoważony rozwój energetyczny – innowacyjnie  i efektywnie”. 

Najbliższa edycja wystaw w ramach targów ENEX oraz ENEX: Nowa Energia odbędzie się od 5 do 6 marca 2015 roku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl