Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata - ENEX - TARGI KIELCE - EKOTECH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata

Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata

Branżowe konferencje, ważne rozmowy, nowe relacje inwestorskie – to wszystko czeka na wystawców podczas XIX Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Energetyka, elektrotechnika i odnawialne źródła energii zakrólują od 30 do 31 marca 2016 roku w Targach Kielce.

  Jesteśmy na targach ENEX  po raz czwarty. Niesamowita frekwencja, minimalny odsetek przypadkowych zwiedzających - widać, że  te targi odwiedzają ludzie z branży. Aż trudno uwierzyć w te tłumy. Przeprowadziliśmy tu na targach już bardzo dużo rozmów biznesowych, które  - jeśli przeczucie mnie nie myli - przyniosą wymierne korzyści. Skrócenie targów wyszło wszystkim na dobre – mówi Waldemar Bajbak z firmy SOLTEC-Pure Solar Energy.

Firmy wracają na targi

W ubiegłej edycji targów swoją ofertę produktów i usług na ponad 1400 metrach kwadratowych wystawy przedstawiło 100 firm z Polski i świata. Zakres branżowy targów obejmuje m.in. wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii, użytkowanie energii i metody jej oszczędzania, wytwarzanie ciepła i systemów ciepłowniczych oraz wszystko co związane z odnawialnymi źródłami energii. Będzie można spotkać przedsiębiorców i specjalistów zajmujących się biopaliwami, energią jądrową, wodną, wiatrową, automatyką, nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie energetyki. Oprócz tego ekspozycję ubogacą maszyny i urządzenia energetyczne, elektroenergetyczne, etc.

 – Możemy powiedzieć, że targi ENEX i ENEX Nowa Energia spotykają się z pozytywną opinią branży. Krajowe i zagraniczne firmy co roku pokazują na targach swoje nowości. Ale targi to nie tylko sprzęt. Wartością jest merytoryczna strona wydarzenia i konferencje, które dostarczają bogatą wiedze i podpowiadają przedsiębiorcom jak efektywnie działać w branży energetycznej – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce.

Więcej niż targi

ENEX i ENEX Nowa Energia to także szereg spotkań poświęconych omawianiem tematów ważnych z punktu widzenia branży. W zeszłej edycji w spotkaniach nazywanych roboczo „Kieleckimi spotkaniami z energią”, wzięło udział ponad 1000 osób.

Podczas nadchodzącego wydarzenia przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Forum Technologiczne redakcji GLOBEnergia. Jest to dobra okazja do przygotowania się na zmieniający się rynek instalacji odnawialnych źródeł energii. Dwudniowe forum poruszy tematykę związaną z pompami ciepła oraz inwestycjami w fotowoltaikę. Koniunktura w branży jest dobra, dlatego warto dowiedzieć się więcej jak ją efektywnie wykorzystać dla własnego zysku, a w tym pomoże GLOBEnergia.

Wydarzeniu towarzyszą także równoległe Targi EKOTECH - Międzynarodowe Targi Ochrony  Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Źródło: Targi Kielce

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl