Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata - ENEX - TARGI KIELCE - EKOTECH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata

Targi Kielce znów w centrum energetycznego świata

Branżowe konferencje, ważne rozmowy, nowe relacje inwestorskie – to wszystko czeka na wystawców podczas XIX Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia. Energetyka, elektrotechnika i odnawialne źródła energii zakrólują od 30 do 31 marca 2016 roku w Targach Kielce.

  Jesteśmy na targach ENEX  po raz czwarty. Niesamowita frekwencja, minimalny odsetek przypadkowych zwiedzających - widać, że  te targi odwiedzają ludzie z branży. Aż trudno uwierzyć w te tłumy. Przeprowadziliśmy tu na targach już bardzo dużo rozmów biznesowych, które  - jeśli przeczucie mnie nie myli - przyniosą wymierne korzyści. Skrócenie targów wyszło wszystkim na dobre – mówi Waldemar Bajbak z firmy SOLTEC-Pure Solar Energy.

Firmy wracają na targi

W ubiegłej edycji targów swoją ofertę produktów i usług na ponad 1400 metrach kwadratowych wystawy przedstawiło 100 firm z Polski i świata. Zakres branżowy targów obejmuje m.in. wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii, użytkowanie energii i metody jej oszczędzania, wytwarzanie ciepła i systemów ciepłowniczych oraz wszystko co związane z odnawialnymi źródłami energii. Będzie można spotkać przedsiębiorców i specjalistów zajmujących się biopaliwami, energią jądrową, wodną, wiatrową, automatyką, nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie energetyki. Oprócz tego ekspozycję ubogacą maszyny i urządzenia energetyczne, elektroenergetyczne, etc.

 – Możemy powiedzieć, że targi ENEX i ENEX Nowa Energia spotykają się z pozytywną opinią branży. Krajowe i zagraniczne firmy co roku pokazują na targach swoje nowości. Ale targi to nie tylko sprzęt. Wartością jest merytoryczna strona wydarzenia i konferencje, które dostarczają bogatą wiedze i podpowiadają przedsiębiorcom jak efektywnie działać w branży energetycznej – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce.

Więcej niż targi

ENEX i ENEX Nowa Energia to także szereg spotkań poświęconych omawianiem tematów ważnych z punktu widzenia branży. W zeszłej edycji w spotkaniach nazywanych roboczo „Kieleckimi spotkaniami z energią”, wzięło udział ponad 1000 osób.

Podczas nadchodzącego wydarzenia przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w Forum Technologiczne redakcji GLOBEnergia. Jest to dobra okazja do przygotowania się na zmieniający się rynek instalacji odnawialnych źródeł energii. Dwudniowe forum poruszy tematykę związaną z pompami ciepła oraz inwestycjami w fotowoltaikę. Koniunktura w branży jest dobra, dlatego warto dowiedzieć się więcej jak ją efektywnie wykorzystać dla własnego zysku, a w tym pomoże GLOBEnergia.

Wydarzeniu towarzyszą także równoległe Targi EKOTECH - Międzynarodowe Targi Ochrony  Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Źródło: Targi Kielce

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl