Nowa marka własna RS Pro na 5-lecie działalności RS w Polsce - DYSTRYBUCJA - RS COMPONENTS - RS PRO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa marka własna RS Pro na 5-lecie działalności RS w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa marka własna RS Pro na 5-lecie działalności RS w Polsce

Nowa marka własna RS Pro na 5-lecie działalności RS w Polsce

RS Components obchodzi piątą rocznicę działalności na polskim rynku 

Podczas tegorocznych targów Automaticon firma RS Components świętowała piątą rocznicę działalności w Europie Wschodniej. Na stoisku dystrybutora zaprezentowano nową markę RS Pro, która obejmuje cały asortyment produktów i zapewnia ekonomiczny zakup.

Od 1 stycznia 2011 roku, kiedy firma RS rozpoczęła działalność w Europie Wschodniej, nieustannie rośnie liczba zadowolonych klientów, przyczyniając się do wyjątkowo szybkiego rozwoju tego dystrybutora w Polsce. Tempo wzrostu utrzymuje się na tym samym poziomie, a wartość przychodów w ciągu pięciu lat wzrosła 12-krotnie. Od samego początku nie zmieniły się również cele stawiane przez firmę: profesjonalna obsługa klientów i budowanie świadomości marki. Do sukcesu przyczyniła się także silnie zaznaczona obecność na rynku lokalnym. Obecnie w biurze w Warszawie pracuje około 50 pracowników, dla których język polski jest językiem ojczystym. Nie mniej ważny jest fakt, że dostawy na terenie Polski są bezpłatne.

Kolejnym czynnikiem, który odpowiada za sukces RS jest ogromny asortyment, na który składa się ponad 500 tys. produktów. Do najchętniej kupowanych należą produkty własnej marki RS. Gama produktów RS Pro, obejmującej ponad 40 tys. produktów przemysłowych i podzespołów elektronicznych wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, będzie stale powiększana. Aby klienci nabrali pełnego zaufania do produktów RS Pro, będą one oznaczane znakiem jakości RS, który będzie poświadczał zgodność z wiodącymi normami w zakresie kontroli, testów i certyfikacji.

Gama produktów RS Pro, obejmującej ponad 40 tys. produktów przemysłowych i podzespołów elektronicznych wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach

 – Targi Automaticon są kolejnym krokiem na drodze naszego sukcesu w Polsce. To forum, na którym możemy komunikować się bezpośrednio z inżynierami, którzy w coraz większym stopniu korzystają z produktów naszej własnej marki. Pragniemy stworzyć globalną markę produktową, która będzie się kojarzyć z jakością, wysokimi parametrami i atrakcyjną ceną. RS Pro to wybór, który zapewnia klientom oczywiste korzyści – powiedział Robert Dudzik,dyrektor sprzedaży na Europę Wschodnią w RS.

 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl