Energia wiedzy – targi EXPOPOWER i wydarzenia towarzyszące - EXPOPOWER - POZNAŃ - EXPOPOWER 2016
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Energia wiedzy – targi EXPOPOWER i wydarzenia towarzyszące
drukuj stronę
poleć znajomemu

Energia wiedzy – targi EXPOPOWER i wydarzenia towarzyszące

Energia wiedzy – targi EXPOPOWER i wydarzenia towarzyszące

Po raz pierwszy w Polsce, o niespotykanej dotąd skali, w Poznaniu zostaną zaprezentowane trendy i innowacje adresowane dla branży energetycznej. Obok wystawy przemysłowej odbędzie się kilkadziesiąt paneli z udziałem międzynarodowych gości i ekspertów, którzy na co dzień zajmują się energetyką.

W dniach 10-13 maja w Poznaniu nauka i przemysł będą prezentować swój potencjał technologiczny. Wszystko za sprawą wydarzeń odbywających się w ramach Energy Future Week: targów EXPOPOWER i GreenPOWER, kongresu Energia.21, konferencji GasReg.21 oraz Forum InnoPower.

Celem przedsięwzięcia, którego organizatorami są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Polski Komitet Energii Elektrycznej jest utworzenie forum dyskusji na temat rozwoju energii w Europie Środkowej i Wschodniej, a także wpisanie się w paradygmat gospodarki opartej na wiedzy i innowacjach.

- Zarówno wystawa przemysłowa w ramach targów Expopower i GreenPOWER, jak i panele dyskusyjne odbywające się w ramach Energy Future Week są kierowane do fachowców. Nie powinno na nich zabraknąć nikogo, kto profesjonalnie zajmuje się rynkiem energetycznym, podejmuje decyzje i kreuje przyszłość firm z branży, komu zależy na przyszłości energetyki – mówi Marcin Gorynia, dyrektor projektu w Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi inne niż wszystkie
Zarówno EXPOPOWER, jak i GreenPOWER w tym roku, to nie tylko prezentacja osiągnięć przemysłu energetycznego, ale też zastrzyk najświeższej wiedzy o trendach, zmianach i wyzwaniach, jakie czeka ten rynek. 

Obok międzynarodowych konferencji odbywających się w pawilonie 15, zaplanowano również debaty w ramach ekspozycji. Pierwszego dnia targów EXPOPOWER wystartuje VII Konferencja Naukowo-Techniczna z cyklu „Energooszczędność w oświetleniu” n.t. Technika Świetlna 2016 (godz. 10.00, pawilon 7, sale G i H), która odbywać się będzie pod patronatem Polskiego Komitetu Oświetleniowego SEP i Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego POL-Lighting.

Z kolei 11 maja b.r. warto przysłuchać się dyskusji w ramach XIV Konferencji Naukowo-Technicznej z cyklu „Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia” n.t. Stacje Elektroenergetyczne 2016. Do udziału w niej zostały zaproszone firmy: ABB, ELEKTROBUDOWA, Elektrometal Energetyka, SICAME Polska oraz ZPUE (godz. 10.00, pawilon 7, sale G i H).
Pełny program konferencji, a także lista wystawców i nowości na www.expopower.pl

Pawilon innowatorów
W tym samym czasie, co targi EXPOPOWER, czyli 10 maja, rozpocznie się druga edycja Międzynarodowego Kongresu Naukowo-Przemysłowego Energi@21 „Innowacyjna gospodarka, nowoczesne społeczeństwo, inteligentna energetyka”. W kolejnym dniu, czyli 11 maja, zadebiutuje międzynarodowa konferencja GasReg.21, gdzie dyskusja toczyć się będzie wokół rynku gazu ziemnego oraz koncepcji utworzenia polskiego hubu gazowego. Natomiast tematyka dyskusji odbywających się 13 maja, w ramach InnoPower Forum, poświęcona będzie innowacjom w energetyce.

Wspomniane wydarzenia odbywać się będzie w sąsiadującym z ekspozycją targów EXPOPOWER pawilonie 15. W zaplanowanych panelach wezmą udział przedstawiciele rządu RP, członkowie zarządów największych polskich firm energetycznych oraz uznani eksperci z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych.

- W jednym miejscu zgromadziliśmy specjalistów z różnych dziedzin. Będzie można posłuchać, co mają do przekazania, włączyć się w dyskusję, porozmawiać w kuluarach – mówi dr hab. Mariusz Swora, przewodniczący rady programowej energy Future Week.

Warto zajrzeć w dniach 10-13 maja do Poznania.
Udział w targach EXPOPOWER i GrenPOWER jest bezpłatny (po rejestracji).
Na pozostałe wydarzenia w ramach Energy Future Week obowiązuje odrębna rejestracja.
Partnerami Energy Future Week są: Enea, PGE, Energa, TGE.

Więcej na www.efweek.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl