Fluke 279 FC - multimetr cyfrowy i kamera termowizyjna w jednym - FLUKE - MULTIMETR CYFROWY - KAMERA TERMOWIZYJNA - FLUKE CONNECT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke 279 FC - multimetr cyfrowy i kamera termowizyjna w jednym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke 279 FC - multimetr cyfrowy i kamera termowizyjna w jednym

Fluke 279 FC - multimetr cyfrowy i kamera termowizyjna w jednym
fot. Fluke wprowadza pierwsze urządzenie na rynku integrujące dwa przyrządy - kamerę termowizyjną i multimetr cyfrowy – Fluke 279 FC

Multimetr termiczny Fluke 279 FC integruje dwa przyrządy diagnostyczne w jednym, zwiększając produktywność. Połączenie w pełni wyposażonego multimetru i kamery termowizyjnej w jeden multimetr termiczny umożliwia szybsze i dokładniejsze rozwiązywanie problemów - z użyciem jednego przyrządu, bez konieczności wracania po kamerę do samochodu czy biura, albo oczekiwania na specjalistę ds. termografii.

Kamery termowizyjne są nieocenione w szybkim rozwiązywaniu problemów z wyposażeniem elektrycznym, panelami i transformatorami, ale elektrycy i technicy konserwacji często nie mają do nich dostępu, kiedy jest to niezbędne. Multimetr termiczny Fluke® 279 FC TRMS to pierwsze narzędzie diagnostyczne integrujące w pełni wyposażony multimetr cyfrowy RMS (TRMS) z kamerą termowizyjną w jednym przyrządzie z myślą o szybszym rozwiązywaniu problemów.

Model 279 FC umożliwia technikom szybkie, bezpieczne sprawdzanie gorących punktów w bezpiecznikach, przewodach, izolatorach, złączach, połączeniach i przełącznikach za pomocą kamery termowizyjnej oraz rozwiązywanie i analizowanie problemów z użyciem multimetru cyfrowego. Dzięki połączeniu dwóch wydajnych przyrządów diagnostycznych w jedno elektrycy i technicy mogą zabierać ze sobą mniej narzędzi, nadal mając pewność trafnej oceny sytuacji.

 – Firma Fluke jest od lat pionierem w zakresie łączenia dwóch narzędzi w jedno. Współpracujemy z użytkownikami na całym świecie nad rozwiązywaniem problemów poprzez tworzenie przyrządów zapewniających nowe funkcje, co pozwala szybciej i łatwiej realizować zadania. Multimetr termiczny to kolejna z innowacyjnych technologii opracowanych przez Fluke i jedna z najważniejszych tegorocznych premier naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że użytkownicy marki Fluke docenią jeszcze większą efektywność swoich działań, jaką zapewni im urządzenie integrujące w sobie dwa narzędzia pomiarowe - kamerę termowizyjną i multimetr cyfrowy. Myślę, że przyrząd ten stanie się jednym z podstawowych w pracy każdego technika, znacznie ułatwiając odnajdywanie, usuwanie, potwierdzanie i zgłaszanie problemów z instalacjami elektrycznymi – mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V. 

Multimetr termiczny ma 15 elektrycznych funkcji pomiarowych obejmujących napięcie prądu przemiennego i stałego, rezystancję, ciągłość obwodu, pojemność, test diody, wartości minimalne i maksymalne oraz częstotliwość. W ciasnych, trudno dostępnych miejscach można użyć opcjonalnej sondy iFlex®. Rozszerza on możliwości pomiarów, pozwalając na testowanie prądu przemiennego o natężeniu do 2500 A. Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala (8,89 cm) zapewnia wysoką jakość i czytelność obrazów.

Bezprzewodowy model 279 FC należy do rodziny przyrządów Fluke Connect® – bezprzewodowych narzędzi diagnostycznych komunikujących się za pośrednictwem aplikacji Fluke Connect lub oprogramowania Fluke Connect Assets, czyli opartego na chmurze rozwiązania, które gromadzi pomiary i zapewnia kompleksowy wgląd w stan krytycznego wyposażenia. Pozwala to technikom rejestrować i udostępniać obrazy termiczne i pomiary elektryczne w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona czy tabletu oraz automatycznie przesyłać je do chmury. Bezpośrednio w miejscu pracy można tworzyć raporty, po czym udostępniać je za pośrednictwem poczty elektronicznej. Można też korzystać z połączeń wideo ShareLive™ w celu kontaktowania się ze współpracownikami, co zwiększa produktywność w terenie.

Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z 30 różnymi produktami firmy Fluke - stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

Najważniejsze cechy multimetru termicznego 279 FC:

  • Bogaty w funkcje multimetr cyfrowy ze zintegrowaną kamerą termiczną
  • Rozszerzenie możliwości pomiaru dzięki sondom prądowym iFlex
  • Przechowywanie pomiarów w pamięci dzięki aplikacji Fluke Connect
  • Rozdzielczość kamery – 80 x 60
  • Kolorowy ekran LCD 3,5’’ / 8,89 cm
  • Akumulator litowo-jonowy pozwala pracować przez cały dzień (ponad 10 godzin) w normalnych warunkach
  • 15 funkcji pomiarowych, w tym: naięcie AC/DC, rezystancja, ciągłość, pojemność, test diod, prąd AC (z sondą iFlex), częstotliwość
  • Kategoria pomiarowa CAT III 1000 V, CAT IV 600 V

Aby uzyskać więcej informacji na temat multimetrów termicznych Fluke 279 FC odwiedź stronę: www.fluke.com/279FC.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl