Grupa EL-SIGMA obchodzi jubileusz 10-lecia - JUBILEUSZ - GRUPA EL-SIGMA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Grupa EL-SIGMA obchodzi jubileusz 10-lecia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Grupa EL-SIGMA obchodzi jubileusz 10-lecia

Grupa EL-SIGMA obchodzi jubileusz 10-lecia

W dniu 18 listopada br. w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbędzie się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia Grupy EL-SIGMA. 

W spotkaniu udział wezmą zarówno członkowie organizacji, partnerzy biznesowi, jak i szereg osobistości. Patronat nad tym wydarzeniem objęły m.in. Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki, Regionalnej Izby Gospodarczej oraz portal elektroonline.pl.

EL-SIGMA od dekady z powodzeniem prowadzi działalność na polskim rynku elektrycznym i elektroinstalacyjnym

Organizacja jest jedną z pierwszych grup zakupowych zrzeszających niezależne hurtownie branży elektroinstalacyjnej. Obecnie posiada ponad 100 punktów sprzedaży w całym kraju, oferującą swoim klientom najwyższej jakości produkty w doskonałych cenach. Wraz z okrągłą rocznicą istnienia władze Spółki mocno podkreślają realizację kolejnych celów biznesowych oraz zapowiadają pełną mobilizację w celu dalszego rozwoju.

Uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia Grupy EL-SIGMA odbędzie się W dniu 18 listopada br. w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

Uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia Grupy EL-SIGMA odbędzie się W dniu 18 listopada br. w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
instalatorMarcin
Świetne hurtownie. Super warunki. Gratulacje dla całej Grupy!
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl