Nowy system sterowania ogrzewaniem firmy Tech Sterowniki dla branży hotelowej - ENERGOOSZCZĘDNY HOTEL INTELIGENTNY - HOTEL - HORECA - OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowy system sterowania ogrzewaniem firmy Tech Sterowniki dla branży hotelowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy system sterowania ogrzewaniem firmy Tech Sterowniki dla branży hotelowej

Nowy system sterowania ogrzewaniem firmy Tech Sterowniki dla branży hotelowej
fot. TECH Sterowniki

Firma TECH Sterowniki wprowadziła na rynek nowy system do regulacji temperatury w pomieszczeniach hotelowych, pozwalające zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy dla osób zarządzających hotelem.

System do zarządzania ogrzewaniem w hotelu został stworzony na bazie sterowników do ogrzewania podłogowego. Istnieje jednak możliwość synchronizacji urządzeń z ogrzewaniem grzejnikowym. Użytkownik systemu, w zależności od preferencji może dokonywać podglądu i zmiany temperatur w strefach pogrupowanych według odpowiednich statusów: piętro, apartament itp. Każdej ze stref przypisuje się jeden z czterech stanów: zajęty, wolny, ochrona lub praca ręczna.

Edycja ustawień następuje poprzez sterowanie ręczne lub wybór jednego z zadanych programów. Dzięki temu dla każdego ze stanów można ustawić inną temperaturę dla poszczególnych godzin w ciągu doby. Zmiana temperatur w zależności od przeznaczenia pomieszczeń jest trafnym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę ich różnorodność (nie tylko pokoje, ale też restauracja, sala konferencyjna, SPA).

Wszystkie informacje o alarmach i zmianach w ustawieniach dla poszczególnych stref są wyświetlane na panelu administracyjnym, z którego poziomu odbywa się zarządzanie całym systemem. W zależności od wyboru użytkownika powiadomienia są dostarczane także opcjonalnie drogą mailową lub w formie wiadomości SMS.

Konfiguracja systemu możliwa jest na dwa sposoby: bezprzewodowo, poprzez regulatory i czujniki oraz przewodowo, czyli wyłącznie za pośrednictwem czujników. W zestawie do urządzeń dołączony jest serwer systemowy z aplikacją zarządzającą całym obiektem.

Ważnymi zaletami urządzeń jest sprawna komunikacja oraz estetyczny wygląd, który dobrze wpisuje się w nowoczesny sposób aranżacji wnętrz hotelowych.

System do zarządzania ogrzewaniem stworzony na bazie sterowników do ogrzewania podłogowego

Źródło: TECH STEROWNIKI
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl