Nowe sterowniki logiczne RS Pro w ofercie RS Components - STEROWNIKI PLC - RS COMPONENTS - STEROWANIE PROCESEM - MONTAŻ NA SZYNACH - UKŁADY STEROWANIA - RS PRO - STEROWNIKI LOGICZNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe sterowniki logiczne RS Pro w ofercie RS Components
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe sterowniki logiczne RS Pro w ofercie RS Components

Nowe sterowniki logiczne RS Pro w ofercie RS Components
fot. Sterowniki logiczne RS Pro

Konkurencyjne cenowo sterowniki logiczne RS Pro, idealne do układów sterowania stosowanych w różnorodnych procesach przemysłowych

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, powiększyła gamę wysokiej jakości produktów marki własnej RS Pro o sterowniki logiczne - przystępne cenowo podstawowe rozwiązanie do układów sterowania stosowanych w maszynach pakujących, w sterowaniu oświetleniem, automatyce budynków i systemach napełniania.

Sterowniki logiczne - inteligentne urządzenia, które są niezbędnym wyposażeniem w zakładach produkcyjnych wykorzystujących najnowocześniejsze rozwiązania. Wykorzystuje się je niemal w każdej aplikacji przemysłowej, umożliwiając komunikację w ramach jednego systemu lub większych sieci. Zasadniczo są przeznaczone do niewielkich układów stosowanych w utrzymaniu budynków oraz do niewielkich aplikacji przemysłowych. Sterownik logiczny może zastąpić kilka przekaźników, programatorów czasowych lub liczników, ponieważ łączy wszystkie funkcje w jednym urządzeniu.

Sterowniki logiczne RS Pro są dostępne w atrakcyjnej cenie, niższej od ceny ich markowych odpowiedników, i obejmują cztery modele w wersjach 12/24 V DC i 110/240 V AC, zarówno z wbudowanym wyświetlaczem, jak i bez niego. W ofercie znalazły się także dwa powiązane moduły rozszerzające, które umożliwiają wyposażenie układu sterowania w dodatkowe wejścia i wyjścia (osiem wejść i cztery wyjścia) oraz dwa towarzyszące moduły komunikacyjne RS485, które służą do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak pulpity HMI lub do integracji z istniejącymi systemami.

Sterowniki logiczne i moduły rozszerzeń są zamknięte w wytrzymałej obudowie do montażu na szynie DIN, co ułatwia ich stosowanie w szafach sterowniczych i skrzynkach przyłączeniowych.

Sterowniki logiczne RS Pro

Seria obejmuje również kabel USB do programowania modułu logicznego, umożliwiający przesyłanie programów z komputera, oraz moduł pamięci, który zapewnia łatwe klonowanie programów na inne sterowniki RS Pro bez użycia komputera. RS dostarcza także oprogramowanie do projektowania graficznego, dostępne bezpłatnie, bez konieczności zakupu licencji.

Nowe sterowniki logiczne RS Pro to produkty przeznaczone dla inżynierów z działów utrzymania ruchu, projektantów maszyn i paneli, firm zajmujących się produkcją oryginalnego sprzętu (OEM), firm z branży automatyki przemysłowej oraz dla klientów, którzy z myślą o ograniczeniu kosztów poszukują wydajnych i przystępnych cenowo zamienników do całych systemów lub mniejszych układów sterowania.

Produkty marki własnej RS Pro łączą w sobie jakość, wydajność i atrakcyjną cenę, a certyfikat jakości RS, którym są sygnowane, gwarantuje zgodność z najwyższymi obowiązującymi branżowymi wymogami jakościowymi.

Źródło: RS

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl