Farnell element14   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.   Fluke Europe B.V.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowy asortyment przełączników wandaloodpornych TE Connectivity w ofercie RS Components
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowy asortyment przełączników wandaloodpornych TE Connectivity w ofercie RS Components

Nowy asortyment przełączników wandaloodpornych  TE Connectivity w ofercie RS Components
fot. RS

Firma RS Components, globalny dystrybutor z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, oferuje wandaloodporne przełączniki z serii ALCOSWITCH firmy TE Connectivity (TE) — czołowej firmy w branży złączy i czujników.

Wandaloodporne przełączniki ALCOSWITCH TE to zapewniające elastyczność zastosowań rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Jest stosowane w różnych układach przeznaczonych do montażu panelowego, np. w kioskach, automatach biletowych i innych automatach do sprzedaży, a także w urządzeniach przemysłowych, windach, schodach ruchomych, przyrządach oraz sprzęcie komunikacyjnym i sterującym.

Przełączniki wandaloodporne ALCOSWITCH TE to odporne na wandalizm rozwiązanie, w którym zastosowano nakrętkę mocującą, dostępną z tyłu panelu. Są to przełączniki klasy IP67, dostępne w różnorodnych rozmiarach paneli, w tym 16, 19 i 22 mm, oraz w jedno- i wielobiegunowych konfiguracjach.

Przełączniki są wyposażone w łatwy w obsłudze interfejs z dużymi przyciskami i opcjonalnym wskaźnikiem LED do podświetlenia przełącznika w różnych kolorach m.in. białym, czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Diody LED zapewniają dodatkową wizualną elastyczność dzięki różnym symbolom przycisków, takim jak nieruchomy i ruchomy pierścień, punkt lub logo zasilania. Dostępne są różne rodzaje przełączników ze względu na konstrukcję, takie jak jednobiegunowy chwilowy, jednobiegunowy on/off, dwubiegunowy chwilowy i dwubiegunowy on/off.

Zakres temperatur operacyjnych wynosi od -20 do 55 °C, element wykonawczy jest wykonany ze stali nierdzewnej, styki są powlekane srebrem lub złotem, a zaciski są uszczelniane silikonem. Zarówno jeśli chodzi o przełączniki 19 mm, jak i 22 mm są one zgodne z różnymi normami, takimi jak RoHS UE oraz dyrektywą REACH i spełniają wymogi UL (E46765).

Źródło: RS

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl